Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21816
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۸:۱۰ ق.ظ
آتش گرفتن خودروی سمند به علت شارژ غیر مجاز گاز مایع در رشت
واران خبر : شارژ غیر استاندار و غیر مجاز خودرو های cng توسط افراد غیر حرفه ایی و با استفاده از گاز lpg همواره  باعث ایجاد انفجار در سطح شهرستان ها میشود. آتش گرفتن این سمند در رشت اما تا کنون آخرین انفجار از این سری فعالیت ها است، محمد علی صولتی مسوول ایستگاه ۶ […]

واران خبر : شارژ غیر استاندار و غیر مجاز خودرو های cng توسط افراد غیر حرفه ایی و با استفاده از گاز lpg همواره  باعث ایجاد انفجار در سطح شهرستان ها میشود.

آتش گرفتن این سمند در رشت اما تا کنون آخرین انفجار از این سری فعالیت ها است،

محمد علی صولتی مسوول ایستگاه ۶ آتش نشانی رشت ضمن اشاره به شارژ غیر مجاز گاز LPG به عنوان دلیل از حادثه   گفت:شارژ غیر مجاز در مکانی غیر اصولی ، موجبات آتش گرفتن خودرو و سوختگی ۶ درصدی  راننده از ناحیه دست، پا و صورت را فراهم نمود.

واران : شما نیز تا کنون بارها با شارژ غیر اصولی مخزن گاز خودرو ها در سطح شهر رو به رو شده ایید و خبرهایی از انفجار این ماشین ها شنیده ایید.

در شهر صومعه سرا  این افراد مکانی ثابت برای شارژ غیر مجاز خودرو خود دارند که بارها توسط رسانه ها و حتی مردم به مسئولین گزارش داده شده است.

این مکان که رو به روی تاسیسات گازی قرار دارد بسیار خطرناک تر از مکان های دیگر است زیرا با انفجار یک خودرو در کنار این تاسیسات معلوم نیست چه اتفاقی بی افتد.

امیدواریم مسئولین شهرستان تا قبل از وقوع حادثه ای ناگوار چاره ایی برای این مؤضل بی اندیشند

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی