Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22550
دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۳ ق.ظ
آغاز راه تبدیل تهدید به فرصت در صومعه سرا
واران خبر: جاده ارتباطی فشخام شاید یکی از خیابان هایی باشد که اکثر صومعه سرائی ها به عنوان یک میانبر از آن استفاده میکنند و و مردم فشخام برای رفتن به محل زندگیشان، این خیابان با وجود یک کانال آب کشاورزی بزرگ در کنارش میتواند جاده ایی زیبا باشد اما متاسفانه اینطور نیست. وجود زباله […]

واران خبر: جاده ارتباطی فشخام شاید یکی از خیابان هایی باشد که اکثر صومعه سرائی ها به عنوان یک میانبر از آن استفاده میکنند و و مردم فشخام برای رفتن به محل زندگیشان، این خیابان با وجود یک کانال آب کشاورزی بزرگ در کنارش میتواند جاده ایی زیبا باشد اما متاسفانه اینطور نیست.

وجود زباله و نوخاله های ساختمانی در کنار این جاده همیشه باعث ایجاد بوی نامطبوع و تصویری زشت بوده که تا کنون مطالب زیادی در وصف این خیابان نوشته شده است.

از آنجایی که تا کنون طی سالیان متمادی شهرداری اقدام به جمع آوری این زباله ها و نوخاله های ساختمانی کرده است اما پس از جمع آوری برخی افردا بار دیگر اقدام به تخلیه زباله و نوخاله در این جاده کرده اند.

اینبار اما شهرداری صومعه سرا اقدام به ساخت پیاده راه کرده که شاید بتواند جلو ریختن زباله در این منطقه را بگیرد؛خوشبختانه تا کنون این اقدام با سرعت نسبی خوبی همراه بوده و امیدواریم این روند تا پایان خیابان ادامه پیدا کند و شهرداری بتواند با ایجاد فضای تفریحی،ورزشی علاوه بر نیاز همشهریان به یک مکان زیبا در کنار آن کانال آب کشاورزی، خانواده هایی را که در کنار آن جاده زندگی می کنند را از زباله ها نجات  دهد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی