Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21640
سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ | ۲۳:۵۲ ب.ظ
آیا مدیرکل آموزش و پرورش گیلان استقلال ندارد؟ / چگونه لیست فوق محرمانه در فضای مجازی منتشر شد
واران خبر به نقل از ۸دی:ذبیح الله نیکفر در خصوص علت حضور در محل اداره‌ی کل آموزش و پرورش استان گیلان  و حواشی معارفه ی رییس جدید آموزش و پرورش سیاهل در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: من امروز آمده ام تا به شیوه ی برخورد اداره‌ی کل آموزش و پرورش با نمایندگان خصوصا خودم […]

واران خبر به نقل از ۸دی:ذبیح الله نیکفر در خصوص علت حضور در محل اداره‌ی کل آموزش و پرورش استان گیلان  و حواشی معارفه ی رییس جدید آموزش و پرورش سیاهل در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: من امروز آمده ام تا به شیوه ی برخورد اداره‌ی کل آموزش و پرورش با نمایندگان خصوصا خودم اعتراض کنم.

نماینده ‌ی مردم لاهیجان و سیاهکل در بیان علت اعتراض خود افزود: ینده به درخواست وزارت آموزش و پرورش بر اساس رویه عقلایی مشاوره و تعامل ادوار گذشته لیستی را ( برای انتخاب ریاست اداره‌ی سیاهکل ) به آنها ارائه کردم ولی متاسفانه در فضای مجازی منتشر شد.

وی افزود: با توجه به اینکه وزارت آموزش و پرورش مدعی شده است لیست مد نظر با قید فوق محرمانه به اداره‌ی کل ارسال شده است باید توضیح بدهند چرا این لیست در فضای مجازی منتشر شده است.

نیکفر اظهار داشت: در صحبت هایی که با مدیر کل داشتم، آقایان فرمودند ما تحت فشار هستیم، اگر این گروه های فشار قانونی هستند باید توضیح داده شود چطور با آن ها باید مشاوره بشود ولی با من که نماینده‌ی شهر هستم نباید تعامل و مشاوره انجام شود.

نماینده‌ی لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان اینکه امروز رئیس اداره‌ی کل آموزش و پرورش گیلان دیدگاه های گذشته خود را تکرار کرد و تغییر رویه نداد گفت: ما پیگیری می کنیم، باید این رویه تغییر کند و در خصوص عملکردشان در برابر ملت و نمایندگان ملت پاسخگو باشند.

وی در پایان با بیان اینکه من معترض به اعمال فشار از بیرون به مسئولین هستم اظهار داشت: آقای مدیرکل می فرمایند ما تحت فشاریم، ایشان باید توضیح بدهند به چه علت تحت فشارند، آیا ایشان استقلال ندارند کار خودشان را انجام دهند؟ من که نماینده هستم دخالت نکرده ام و نظر من اعمال نشده است.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی