Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 17780
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۲ ب.ظ
شهرداری صومعه‌سرا:
اجرای ضوابط جدید فعالیت سرویس‌های تاکسی شهری در صومعه‌سرا
t7675
مدیر عامل سازمان حمل ونقل همگانی شهرداری صومعه‌سرا از ابلاغ ضوابط جدید فعالیت سرویس‌های تاکسی شهری، دفاتر آژانس‌ و موسسات کرایه اتومبیل خبر داد و گفت: شرایط اجرای این مصوبه در صومعه‌سرا فراهم آمده است.

خبرگزاری صومعه سرا: علی شیرین‌کام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در صومعه‌سرا با اشاره به اجرای ابلاغ ضوابط جدید فعالیت انواع سرویس‌های تاکسی در این شهرستان، اظهار کرد: ضوابط جدید فعالیت انواع سرویس‌های تاکسی شهری، دفاتر آژانس تاکسی تلفنی و موسسات کرایه اتومبیل بر اساس استناد مصوبه یک‌صد و هشتمین جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور ابلاغ شده است.

به گفته وی، طبق مصوبه جدید مذکور تمام شرکت‌های حمل و نقل درون شهری و اشخاص حقیقی و حقوقی و افراد صنفی که در امر حمل و نقل درون شهری فعالیت می‌کنند موظف به دریافت مجوز هستند.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری صومعه‌سرا با بیان اینکه متن مصوبه مذکور دارای دو ماده کلی و ۱۲ بند است، تصریح کرد: طبق این مصوبه دفاتر آژانس تاکسی تلفنی و موسسات اتومبیل کرایه و … که دارای پروانه کسب از اتحادیه‌های صنفی هستند باید مجوز فعالیت و پروانه بهره‌برداری از شهرداری مربوطه یا سازمان‌های تابعه شهرداری‌ها را اخذ کنند.

شیرین‌کام، با اشاره به اینکه اجرای ضوابط جدید فعالیت سرویس‌های شهری موجب ارائه خدمات بهتری در حوزه ترافیکی به مردم صومعه‌سرا می‌شود، تصریح کرد: آمادگی لازم برای اجرای هر چه بهتر مصوبه مذکور در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای رانندگان صومعه‌سرا وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: در صورت همکاری رانندگان تاکسی شهری و موسسات اتومبیل کرایه و …، قرارداد بیمه مکمل درمان نیز برای آنها اجرایی می‌شود.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری صومعه‌سرا از انعقاد قرارداد این نهاد با شرکت بیمه رازی خبر داد و یادآور شد: این قرارداد شرایط استثنایی را برای انجام بیمه شخص ثالث خودروهای تاکسی فراهم کرده است.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۷

 1. مانی

  چرا نرخ تاکسی تلفنی را کنترل نمی کنی

 2. نرخ تاکسی

  لطفاً نرخ آژانس هاو تاکسی های تلفنی را اعلام کنید آید امکان ایجاد خط واحد اتوبوس رانی درصومعه سرا وجوددارد

 3. شهروندصومعه سرایی

  لطفاً از رانندگان تاکسی ها صومعه سرا بخواهیدازلباس متحدل شکل استفاده کنند، تا مسافران به آنها اطمینان بیشتری داشته باشند ،تا بدانند شهرداری محترم صومعه سرا نظارت زیادی برآنها دارد تااحسای امنیت کنند

 4. حسینی

  با سلام . چرا رانندگان تاکسی دیگر تصویر و مشخصات خودشان را که بروی کارتی نوشته شده بود را جلوی ماشین نصب نمی کنند..لطفا پیگیری نمایید

 5. علی

  بررسی کنید اداره تاکسی تلفنی ها دست چه کسانی است

 6. صومعه سرا

  اگر تاکسی داران لباس فرم یکدست به پوشان مردم میدانند نظمی درشهر حاکم است درخصوص ایجاد خط اتوبوسرانی لطفاً مطالعه شودصومعه سرا.اگررانندگان تاکسی دیگر تصویر و مشخصات دارند چه خوب است آن نصب کنند.

 7. لباس فرم

  من موافق با متحدل شکل شدن لباس فرم تاکسی داران صومعه سرا هستم .خیلی زیباست

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی