Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21430
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۰ ق.ظ
اجرای طرح تابستانی«نشاط معنوی»در ۱۴ بقعه متبرکه شهرستان صومعه سرا
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه صومعه سرا با اشاره به برنامه های فرهنگی اجرا شده توسط این نهاد در طول سال، از اجرای طرح تابستانی «نشاط معنوی» در ۱۴ بقعه متبرکه شهرستان خبر داد.

عزیز خادم شریف در این خصوص اظهار کرد: اوقاف و امور خیریه در طول ایام مختلف سال اقدام به برگزاری برنامه های فرهنگی در سطح امامزادگان و بقاع متبرکه  می کند.

وی با اشاره به اجرای طرح تابستانی «نشاط معنوی» با آغاز تعطیلات تابستان، افزود: این طرح ویژه دانش آموزان، جوانان و نوجوانان به منظور پر کردن اوقات فراغت آنها در سطوح ۱۴ بقعه متبرکه شهرستان صومعه سرا برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه صومعه سرا گفت: برپایی کلاس های آموزشی، فوق برنامه، ورزشی، اردوهای زیارتی و سیاحتی، احکام و معارف اسلامی و… از جمله برنامه های این طرح است.

وی برپایی خیمه معرفت که در زمینه پاسخگویی به مسائل شرعی مراجعه کنندگان است را یکی از مهم ترین برنامه های فرهنگی این طرح اعلام و خاطرنشان کرد: دانش آموزان دختر و پسر مقاطع  ابتدایی، متوسطه اول و دوم و بالاتر می توانند در این طرح حضور یابند.

خادم شریف با اشاره به حضور بیش از ۹۷۰ دختر و پسر نوجوان و جوان در اجرای این طرح در سال گذشته، تصریح کرد: امسال  پیش بینی شده بیش از ۸۰۰ نفر در این طرح حاضر شوند.

به گفته این مسئول این طرح از ۲۷ خرداد تا ۱۳ مرداد در سطح بقاع متبرکه شهرستان برگزار و از حضور هشت مبلغ بومی و ۲۰ مربی آقا و خانم برای آموزش استفاده می شود.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی