Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22494
شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۹ ق.ظ
اسکان بیش از هجده هزار مسافر نوروزی در شهرستان صومعه سرا
به گزارش واران خبر : مهندس علی فتح اللهی فرماندار صومعه سرا در گفت گو با خبر نگاران با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز و مسافرت های نوروزی ، اظهار کرد: ورود و اسکان مسافران نوروزی در شهرستان صومعه سرا از تاریخ ۲۵ اسفندماه آغاز شده است. وی با بیان اینکه برای اسکان مسافران نوروزی […]

به گزارش واران خبر : مهندس علی فتح اللهی فرماندار صومعه سرا در گفت گو با خبر نگاران با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز و مسافرت های نوروزی ، اظهار کرد: ورود و اسکان مسافران نوروزی در شهرستان صومعه سرا از تاریخ ۲۵ اسفندماه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه برای اسکان مسافران نوروزی مدارس، خوابگاه های دانشجویی، هتل ، خانه مسافر، مهمانپذیر درنظر گرفته شده است، افزود: طی روزهای گذشته ۱۸ هزار و ۷۹۱ نفر مسافر وارد شهرستان شده اند که در محل های درنظر گرفته شده و کمپ ها و چادرهای موقت اسکان یافته اند.

فتح اللهی خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۴ مدرسه با ۱۱۰ کلاس اعم از درجه «الف» و «ب» در منطقه تولمات و صومعه سرا و همچنین دو هتل ، یک هتل آپارتمان ، یک مجتمع اقامتی و یک مهمانسرا و چندین خانه مسافر آماده پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی درنظر گرفته شده است.

فرماندار صومعه سرا در ادامه به برپایی سه ایستگاه اطلاع رسانی ، پایگاه های امدادو نجات و نمایشگاه های صنایع دستی ، سوغات محلی در سه بخش مرکزی ، تولمات و گوراب زرمیخ اشاره و تصریح کرد: تلاش شده تا با آغاز ایام نوروزی فضا و مبلمان شهری شهرستان متحول شود.

مطلب مرتبط

Related Posts




«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی