Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21870
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۷:۵۹ ق.ظ
اعتراض به آبگرفتگی معابر در ضیابر به روش عجیب+تصویر
به گزارش واران خبر:با شروع فصل سوم سال و ورود هوای پاییزی به گیلان بارش های معروف این استان شروع شد و در روزهای آخر تابستان هوای شمال را تازه کرد. بارش بی وقفه باران طی چند روز گذشته سبب ایجاد آبگرفتگی های جزئی و در برخی نقاط استان با خسارات فراوان شد؛ این گونه […]

به گزارش واران خبر:با شروع فصل سوم سال و ورود هوای پاییزی به گیلان بارش های معروف این استان شروع شد و در روزهای آخر تابستان هوای شمال را تازه کرد.

بارش بی وقفه باران طی چند روز گذشته سبب ایجاد آبگرفتگی های جزئی و در برخی نقاط استان با خسارات فراوان شد؛ این گونه مشکلت اما داستان تازه ایی برای مردم این خطه نیست و همه ساله با کاهش پوشش گیاهی این گونه خسارات از بارش بیشتر میشود.

آبگرفتگی معابر هم مدتی است در برخی شهرستان ها باعث مشکل جدی برای مردم شده که معمولا با تلاش شبانه روزی مامورین شهرداری و مسئولین مربوط رفع و رجوع میشود.

اینبار اما وجود آبگرفتگی در دهستان ضیابر از شهرستان صومعه سرا باعث شد تا یکی شهروندان به نشانه اعتراض و یا قصدی دیگر چهار پایه ایی گوشه خیابان بگذارد و قلاب به دست بر روی آن بنشیند و از این آب ماهی بگیرد.

پر واضح است که این شخص برای ماهی گیری ننشسته و قصد اجرای نوعی طنز همراه با اعتراض به این آبگرفتگی و عدم توجه مسئولین به آن را دارد.

امیدواریم با آغاز این فصل پربارش مسئولین چاره برای این گونه مشکلات در سطح شهرستان بی اندیشند تا مردم با خیالی آسوده به رفت و آمد در شهر بپردازند.
photo_2016-09-19_03-34-31photo_2016-09-19_03-34-37photo_2016-09-19_03-34-42photo_2016-09-19_03-34-24

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی