Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22042
پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ | ۱۴:۳۵ ب.ظ
اعزام ۱۶۰ دانش آموز پسر صومعه سرایی به اردوی راهیان نور
سرهنگ کیا عاشوری در گفت‌وگوبا خبرنگار واران خبر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت:با هدف اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل امروز انقلاب با آرمان‌های شهدا، ۱۶۰ دانش آموز پسر شهرستان  مسافر سرزمین ایثار و شهادت شدند. . وی با بیان اینکه این دانش آموزان در قالب ۴ دستگاه اتوبوس به مناطق […]

سرهنگ کیا عاشوری در گفت‌وگوبا خبرنگار واران خبر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت:با هدف اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل امروز انقلاب با آرمان‌های شهدا، ۱۶۰ دانش آموز پسر شهرستان  مسافر سرزمین ایثار و شهادت شدند.

.

وی با بیان اینکه این دانش آموزان در قالب ۴ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند، افزود: دانش‌آموزان به مدت ۴ روز از مناطق عملیاتی اروند کنار، هویزه و طلائیه بازدید به عمل می آورند.

.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا، اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنگی  را  خط بطلانی بر توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام اسلامی دانست و گفت: اعزام راویان دوران دفاع مقدس، روحانی و مدیران و معاونین از برنامه های گنجانده شده در این بازدید از مناطق عملیاتی است که همراه دانش‌آموزان در هر اتوبوس اعزام می شوند.

.

سرهنگ عاشوری تصریح کرد: آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت و نیز رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان، ایثارگران و شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس مهم ترین اهداف اعزام این کاروان ها است .

 

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی