Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22837
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ ب.ظ
اعزام ۲۰۰ بسیجی صومعه‌سرا به اردوی راهیان نور غرب کشور
به گزارش خبرنگار واران خبر، علی فتح‌اللهی امروز در  مراسم بدرقه از بسیجیان صومعه‌سرایی در حسینیه سپاه ناحیه صومعه سرا، مناطق عملیاتی را بخشی از وجود خئداوند دانست و گفت: جوانان و عامه مردم این مسیر ار باری رسیدن به تعالی انتخاب می کنند.   وی با بیان اینکه زائران سرزمین نور باید از این […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، علی فتح‌اللهی امروز در  مراسم بدرقه از بسیجیان صومعه‌سرایی در حسینیه سپاه ناحیه صومعه سرا، مناطق عملیاتی را بخشی از وجود خئداوند دانست و گفت: جوانان و عامه مردم این مسیر ار باری رسیدن به تعالی انتخاب می کنند.

 

وی با بیان اینکه زائران سرزمین نور باید از این سفر درس ایثار، شهادت و فداکاری را بیاموزند، افزود: بصیرت و بیداری از لازمه های یک شخص بسیجی است تا بتواند در بیداری جامعه موثر باشد.

 

فرماندار صومعه سرا با تاکید بر اینکه ظهر عاشورا یک واقعه ای بود که در یک ظهر اتفاق افتاد اما به دلیل بصیرت و بینش امام حسین(ع) و یارانش بعد یک هزار و ۴۰۰سال همانرو زنده است، تصریح کرد: شهدا و رزمندگان در سرزمین نور زیسته اند و باید زائران از این موقیعت برای رسیدن به نور الهی بهره مند شوند.

 

فتح اللهی خاطرنشان کرد:۲۰۰ نفر از بسیجیان صومعه سرا در قالب ۴ اتوبوس به مدت ۴ روز از مناطق عملیاتی شماغرب کشور بازدید می کنند.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی