Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21515
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۳ ب.ظ
اعزام ۲۶۰ نفر از صومعه‌سرا به مناطق عملیاتی غرب کشور
سرهنگ کیا عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم اظهار کرد: ۲۶۰ صومعه سرایی روز یکشنبه(۳مرداد) به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می شوند. وی با بیان اینکه زوار شهدا به مدت چهارروز از مناطق عملیاتی پاوه، یادمان های شهدا، منطقه عملیاتی […]

سرهنگ کیا عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم اظهار کرد: ۲۶۰ صومعه سرایی روز یکشنبه(۳مرداد) به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه زوار شهدا به مدت چهارروز از مناطق عملیاتی پاوه، یادمان های شهدا، منطقه عملیاتی مرصاد و بازی دراز بازدید به عمل می آورند، افزود: برنامه های نمایشی و فرهنگی متنوعی در این اردو برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: راویانی در کاروان‌های راهیان‌ نور غرب کشور حضور پیدا می‌کنند تا به روایتگری درباره وقایع عملیات‌های هشت سال دفاع مقدس بپردازند.

سرهنگ عاشوری تصریح کرد: هدف از اعزام کاروان‌ها این است که افراد و به خصوص نسل جوان از نزدیک با مناطق آشنا شوند و در آن فضا قرار بگیرند و ببینند که با چه امکانات اندکی و در چه شرایطی رزمندگان، شهدا و جانبازان توانستند این حماسه‌ها را خلق کنند.

وی خاطرنشان کرد: امید است که جوانان و نوجوانان عزیز ما با درک رشادت های رزمندگان جنگ تحمیلی در سرزمین نور با همت مضاعفی به دفاع از آرمان‌های ناب انقلاب اسلامی قدم بردارند

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی