Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22400
پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۲۴ ق.ظ
اعزام ۳۶۰دانش‌اموز پسر صومعه‌سرایی به اردوی راهیان نور
سید ناصر فضیلت در گفت وگو با خبرنگار واران خبر با بیان اینکه ۳۶۰ دانش آموز پسر و معلم امروز در قالب ۸ دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شدند، اظهار داشت: زائران از مناطق عملیاتی اروند کنار، شلمچه، فتح المبین، دهلاویه و هویزه بازدید خواهند کرد. وی با بیان اینکه این سفر ۴ […]

سید ناصر فضیلت در گفت وگو با خبرنگار واران خبر با بیان اینکه ۳۶۰ دانش آموز پسر و معلم امروز در قالب ۸ دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شدند، اظهار داشت: زائران از مناطق عملیاتی اروند کنار، شلمچه، فتح المبین، دهلاویه و هویزه بازدید خواهند کرد.

وی با بیان اینکه این سفر ۴ روزه است، افزود: با هر اتوبوس یک راوی اعزام شده است تا در راستای عملیات های هشت سال دفاع مقدسو رسادت های شهدا برای دانش آموزان روایت کند.

مسئول اردوی سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه برگزاری رزمایش در مناطق عملیاتی از دیگر برنامه های این اردو است، گفت: با اردوهای راهیان نور روحیه جوانان نسل امروز را به حال و هوای دفاع مقدس پیوند می‌زنیم.

فضیلت با اشاره به راهیان نور و تاثیر آن بر تقویت بستر فرهنگی جامعه، تصریح کرد: اردوهای راهیان نور الگو گرفتن از سیره عملی شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که برای حفظ و حراست از نهضت انقلاب اسلامی از جان خویش گذشتند.

?

?

?

?

?

?

?

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی