Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 18524
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ | ۰۲:۳۰ ق.ظ
به مناسبت دهه فجر
افتتاح مسکن مددجویان بهزیستی صومعه‌سرا در دهه فجر
رئیس اداره بهزیستی صومعه‌سرا از افتتاح پروژه مسکن مددجویان به مناسبت دهه فجر انقلاب در شهرستان خبر داد.

خبرگزاری صومعه سرا: مجیدرضا اصلاحی ظهر امروز در جلسه بهزیستی این شهرستان با گرامیداشت در آستانه فرارسیدن ایام دهه فجر اظهار کرد: امسال در دهه فجر پروژه افتتاح مسکن مددجویان صومعه‌سرا در دستور کار است.

وی با بیان اینکه واحد مسکونی برای مددجوی بهزیستی در این ایام افتتاح می‌شود، افزود: این منزل مسکونی برای یک زن سرپرست خانوار است.

رئیس اداره بهزیستی صومعه‌سرا تصریح کرد: این واحد مسکونی با زیربنای ۳۵ مترمربع در دهستان طاهرگوراب از بخش گوراب‌زرمیخ شهرستان افتتاح می‌شود.

وی اعتبار هزینه شده توسط بهزیستی برای این واحد مسکونی را ۸ میلیون تومان دانست و خاطرنشان کرد: بیش از ۸ میلیون تومان نیز توسط خیران برای تکمیل این منزل جذب شده و بقیه نیز سهم آورده مددجو  است.

اصلاحی آغاز ساخت این واحد مسکونی را از سال ۸۹ بیان کرد و متذکر شد: با همکاری مسئولان و خیران این منزل مسکونی برای دهه فجر امسال آماده افتتاح می‌شود.

وی یادآور شد: امسال در صومعه‌سرا دو واحد مسکونی با زیربنای ۵۰ مترمربع در گوراب‌زرمیخ و ۷۰ مترمربع در تنیان تحویل مددجویان نیازمند بهزیستی داده شده است.

رئیس اداره بهزیستی صومعه‌سرا طرح‌های در دست اقدام این اداره را ۸ واحد مسکونی عنوان کرد و یادآور شد: امیدواریم بتوانیم با همت و همکاری بهزیستی و مسئولان امر و خیران این طرح‌ها را آماده کرده و در مناسبت‌های بعدی تحویل مددجویان نیازمند دهیم./فارس
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی