Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21713
پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۴:۴۲ ق.ظ
افتتاح همزمان سه خانه بهداشت روستایی در بهمبر
واران خبر: رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا در حاشیه مراسم افتتاح از سه پروزه بهداشتی و درمانی در این شهرستان با اشاره به عملکرد حوزه بهداشت و درمان شهرستان ، اظهار کرد: در سال گذشته و ماهه های نخست سال جاری فعالیت های خوبی در حوزه بهداشت و درمان صومعه سرا رخ داده […]

واران خبر: رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا در حاشیه مراسم افتتاح از سه پروزه بهداشتی و درمانی در این شهرستان با اشاره به عملکرد حوزه بهداشت و درمان شهرستان ، اظهار کرد: در سال گذشته و ماهه های نخست سال جاری فعالیت های خوبی در حوزه بهداشت و درمان صومعه سرا رخ داده است.
محسن حسین زاده به ساخت ، تعمیر و نوسازی مراکز بهداشتی در روستاهای ۱۳ روستای صومعه سرا اشاره کرد و افزود: همچنین شاهد راه اندازی مرکز کوهورت که کی از علمی ترین مراکزدر کشور و استان بوده در شهرستان صومعه سرا بودیم.
وی با بیان اینکه یک مرکز آموزش بهورزی به عنوان قطب آموزش منطقه غرب گیلان نیز در صومعه سرا افتتاح شده است، گفت: این مرکز به عنوان یک دانشکده کوچک به آموزش و تربیت بهورزان شهرستان های غرب گیلان می پردازد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا با اشاره به در دست ساخت بودن مرکز بهداشتی درمانی کسما به همت یکی از خیران شهرستان با سرمایه ۵۰۰ میلیون ریالی، مجوز ساخت مرکز بهداشتی درمانی مرجقل و ساخت مرکز شماره دو شهرستان صومعه سرا نیز گرفته شده است.
وی به کسب رتبه اول از نظر بهداشت و درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان صومعه سرا در استان گیلان اشاره و تصریح کرد: این موفقیت به دلیل وجود تعامل و همکاری مناسب بین مسئولان شهرستان کسب شده است.
حسین زاده با اشاره به کنلگ زنی کلینیک ویژه تخصصی صومعه سرا در زمینی به مساحت ۱۸ هزار مترمربع در هفته آینده ، گفت: این مرکز در سال آـینده نیز مورد بهره برداری قرار میگیرد.
برای ساخت سه خانه بهداشت در روستاهای شهرستان صومعه سرا در مجموع ۱۲۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده و تعداد خانه های بهداشت با بهره برداری از این سه مرکز به ۷۴ خانه بهداشت رسید.

در ادامه این مراسم روسای ادارات :بهزیستی ، بیمه سلامت، کمیته امداد  وبنیاد شهید وامور ایثارگران صومعه سرا به ارائه گزارش عملکرد سه ساله خود در این شهرستان پرداختند.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی