Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22354
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۱:۳۴ ق.ظ
امسال ایرانی بخریم، ایرانی تبلیغ کنیم،ایرانی بپوشیم
واران خبر: حادثه آتش سوزی در ساختمان چند طبقه مجتمع پلاسکو و خلق صحنه هایی ناب از جانفشانی آتش نشانانی که برای نجات جان مردم از جان خود گذشتند، از بین رفتن ۵۶۰ واحد تجاری و بیکار شدن نزدیک به سه هزار نفر کاسب و وارد آمدن ۱۰۰۰ میلیارد تومان خسارت به این  مرکز اقتصادی […]

واران خبر: حادثه آتش سوزی در ساختمان چند طبقه مجتمع پلاسکو و خلق صحنه هایی ناب از جانفشانی آتش نشانانی که برای نجات جان مردم از جان خود گذشتند، از بین رفتن ۵۶۰ واحد تجاری و بیکار شدن نزدیک به سه هزار نفر کاسب و وارد آمدن ۱۰۰۰ میلیارد تومان خسارت به این  مرکز اقتصادی قلب میلیونها ایرانی عاشق را به درد آورد.

در روزهایی که این اتفاق پیش آمد تابلوهایی از عشق، محبت، فداکاری و اخلاص توسط مردم قدرشناس ایران ترسیم شد که جهانیان را به تحسین وا داشت. برخی از همکاران غیر تهرانی آتش نشانان به خاطر کمک به همکاران خود از دیگر شهرهای ایران به تهران آمدند. برخی با خالی کردن مغازه های اطراف پلاسکو به روند آواربرداری کمک کردند.

اهالی قم برای آتش نشانان و کسانی که مشغول امداد رسانی بودند غذا فرستادند. مالک یک پاساژ با نصب بنر در جلوی پاساژ خود اعلام کرد که تعداد ۳۰ واحد از مغازه های ساختمان خود را در مدت یک سال به صورت رایگان و صلواتی و به یاد شهدا در اختیار تولیدکنندگان پلاسکو قرار می دهد. یک نفر از بازاریان تهران اعلام کرد ۲۰۰ باب مغازه را در بازار تهران آماده کرده تا تحویل کسبه خسارت دیده مجتمع پلاسکو دهد.

فرد دیگری در مشهد نیز اعلام آمادگی کرد تا سفارش تولید محصول خود را به کسبه پلاسکو دهد تا با این کار بخشی از ضرر آنها جبران شود. این ها فقط نمونه ای از زیباترین جلوه های نوعدوستی و وطن پرستی این ملت شریف و بزرگ است که دنیا را به تحسین و تمجید وا  داشته است. اما الان بقیه هم یک وظیفه ای دارند.

روزهای پایانی سال کم کم فرا می رسد و خانواده ها می آیند تا برای سال نو پوشاک و البسه نو خریداری کنند. بیاییم ما هم به احترام خون پاک آتش نشانان قهرمان این میهن و برای سرپا شدن هزاران هم وطن متضرر و بیکار شده ی ما در پلاسکو، برای عید سال جدید پوشاک ایرانی بخریم، پارچه ایرانی بخریم و پوشاک ایرانی تبلیغ کنیم.

تولیدکنندگان پلاسکو همه پوشاک ایرانی تولید می کردند و ارزش اجناس هر واحد تولیدی به طور میانگین ۲۰۰ میلیون تومان بوده است. ما در تبعیت از سکاندار کشتی انقلاب در این دریای پرتلاطم اقتصادی، چند سالی است که با کلید واژه اقتصاد مقاومتی آشنا شده و آن را تعریف و تفسیر کرده ایم.

آنچه که رییس جمهور جدید ایالات متحده آمریکا، ترامپ هم در آغاز مراسم سوگند خود اعلام کرد که آمریکایی بخریم و آمریکایی استخدام کنیم باید ما را به این نکته متوجه کند که در بحث حمایت از تولید داخلی، بایستی آستین ها را بالا زد و جور دیگر دید.

این ها به مثابه باقیات صالحاتی است که به طور حتم و یقین فردای هر انسانی را خواهد ساخت. این دنیا مزرعه آخرت است و قرار است تا اینجا بکاریم و در آخرت برداشت کنیم. امسال ایرانی بخریم تا دل خانواده های تولیدکنندگان و فروشندگانی را که به عشق وطن پوشاک ایرانی تولید می کردند و پوشاک  ایرانی می فروختند را شاد کنیم.

امسال ایرانی بخریم  و ایرانی تبلیغ کنیم و برندهای ترک، ایتالیایی و… را به خاطر وطن فراموش کنیم. امسال ایرانی بخریم شاید….

به قلم: مهدی پارسا

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی