Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 23106
سه‌شنبه 6 فوریه 2018 | 22:04 ب.ظ
انتشار فیلم غیراخلاقی ستاره تیم ملی انگلیس دردسرساز شد
به گزارش واران، انتشار فیلمی غیر اخلاقی از دله آلی در برهه ای حساس از بازی های لیگ برتر و در سالی که جام جهانی در آن برگزار خواهد شد، آینده این بازیکن مستعد را به خطر انداخته است. به تازگی در فضای مجازی ویدیویی دست به دست می شود که در آن بازیکن تیم […]

به گزارش واران، انتشار فیلمی غیر اخلاقی از دله آلی در برهه ای حساس از بازی های لیگ برتر و در سالی که جام جهانی در آن برگزار خواهد شد، آینده این بازیکن مستعد را به خطر انداخته است.

به تازگی در فضای مجازی ویدیویی دست به دست می شود که در آن بازیکن تیم ملی انگلیس، حین رابطه ای غیر اخلاقی به چشم می خورد. این ویدیو حاشیه ساز که می تواند پای چند نفر دیگر را نیز به این ماجرا بکشد، احتمال برخورد با هافبک بازیساز اسپرز را به وجود آورده است. با وجود این که از ظاهر آلی در ویدیو می توان فهمید که این ویدیو به تازگی فیلمبرداری نشده، نمی توان احتمال محرومیت این بازیکن را کتمان کرد.

البته این نخستین باری نیست که آلی درگیر حواشی می شود. پیش از این در بازی تیم های ملی انگلیس و اسلواکی هم دیده بودیم که این بازیکن، حرکتی خارج از عرف انجام دهد که با واکنش گسترده در فضای مجازی همراه شد. فوتبال انگلیس شاهد ستارگان بسیاری بوده است که یک شبه خاموش شدند؛ آیا این حواشی، آلی را هم از سطح نخست فوتبال دور خواهد کرد؟ تنها گذشت زمان پاسخ این پرسش را به ما خواهد داد.

انتهای پیام/

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی