Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22849
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۱ ب.ظ
انتقاد سازنده خبرنگاران سبب بیداری و آگاهی مسئولان می شود
به گزارش خبرنگار واران خبر داوود توفیقی امروز در نشست صمیمی با خبرنگاران که در دفتر شهرداری گوراب زرمیخ برگزار شد، اظهار داشت: ارتباط خوب و مستمر با خبرنگاران از اهداف این شهرداری و شورای شهر است. وی با بیان اینکه خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و مشکلات را به گوش مدیران […]

به گزارش خبرنگار واران خبر داوود توفیقی امروز در نشست صمیمی با خبرنگاران که در دفتر شهرداری گوراب زرمیخ برگزار شد، اظهار داشت: ارتباط خوب و مستمر با خبرنگاران از اهداف این شهرداری و شورای شهر است.

وی با بیان اینکه خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و مشکلات را به گوش مدیران می رسانند، افزود: خبرنگاران با بیان مشکلالت جامعه سبب بیداری و آگاهی مسئولان می شوند.

شهردار گوراب زرمیخ با بیان اینکه انتقاد سازنده به نفع مسئولان برای رفع مشکلات شهر است،  گفت:خبرنگاران باید با بیان این واقعیات، همه ما و مردم را از مشکلات اگاه سازند.

وی با بیان اینکه از سال ۹۲ به عنوان شهردار گوراب زرمیخ منصوب شده ام، تصریح کرد: در این مدت کارهای خوبی با همکاری اعضای شورای شهر انجام شده است.

شهردار گوراب زرمیخ بااشاره به اینکه آسفالت کل معابر اصلی و عریض کردن ۱۲ ونیم متری خیابان های قدیمی شهر از جمله کارها است، خاطرنشان کرد: احداث ۶ میدان در گوراب زرمیخ از دیگر برنامه هاست که تاکنون ۴ میدان بدون المان به اتمام رسید و ۲ میدان در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه برای هر میدان بالغ بر ۶۵ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است، اظهار داشت: به خبرنگاران این قول را می دهم که برای شهر یک المان خبرنگار نصب کنم.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی