Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 17379
یکشنبه 12 اکتبر 2014 | 16:07 ب.ظ
هم اداری هم خانوادگی:
انجام مانور بلایای طبیعی توسط برادران خصوصی در صومعه‌سرا
ظهر امروز مانور بلایای طبیعی توسط علیرضا خصوصی، مدیر عامل هلال احمر گیلان و محمد علی خصوصی، رئیس بیمارستان امام خمینی صومعه سرا در این شهرستان برگزار گردید.

خبرگزاری صومعه سرا: علیرضا خصوصی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان ظهر امروز در مانور بلایای طبیعی در بیمارستان امام خمینی(ره) صومعه‌سرا اظهار کرد: افرادی که در بیمارستان و هلال احمر فعالیت می‌کنند در زمان تعطیلی‌ها بیش از آنکه در خدمت خانواده خود باشند در خدمت مردم هستند و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

وی افزود: جمعیت هلال احمر یک موسسه عام المنفعه است به طوریکه در خدمت به مردمی که در ایامی دچار حادثه و مشکلات می‌شوند پا به میدان می‌گذارد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: بشر دوستی، تسکین آلام بشری و حفظ سلامت انسانی از جمله اهداف جمعیت هلال احمر است که در دستور کار خود دارد.

خصوصی با بیان اینکه در هفته کاهش اثرات و بلایای طبیعی در مقابل زلزله که از ۱۸ تا ۲۵ مهر است، هستیم، تصریح کرد: در این ایام جمعیت هلال احمر با هماهنگی مدیریت بحران استان و نهادهایی که در این راستا کمک می‌کنند برنامه‌های متنوعی در جهت هر چه بهینه‌تر شدن اعمال و رفتار و امداد نجاتی که افراد انجام می‌دهند برگزار می کند.

وی با بیان اینکه چهار بیمارستان در سطح استان برای انجام مانور انتخاب شده‌اند، خاطرنشان کرد: مانورهای درمان‌های اضطراری، رهایی از حوادث و اتفاقاتی که در اثر زلزله اتفاق می‌افتد در بیمارستان‌ها انجام می‌شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان اظهار کرد: دیدگاه ما این است که خدمت به خلق خدا خدمت به خداست و اگر جمعیت هلال احمر و بیمارستان نتواند آمادگی ویژه داشته باشد که در زمان حوادث به مردم کمک کند در نتیجه پایه‌های متفاوتی اتفاق می‌افتد.

خصوصی افزود: اعتقاد ما بر این است قبل اینکه به مردم رسیدگی کنیم اول باید پرسنل حفظ شود تا وقتی مردم مراجعه می‌کنند پرسنل بتوانند به آنها رسیدگی کنند.

وی گفت: هدف ما از انجام مانور حفظ شدن پرسنل از حوادث است بنابراین این تجربه  و آموزش که امدادگران به پرسنل‌های بیمارستان می‌دهند تا اگر حادثه اعلام شد پرسنل طریقه حفظ کردن خود را بلد باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه در ۷۰۲ مدرسه گیلان مانور حوادث اجرا می‌شود، تصریح کرد: به طور شاخص در هر شهرستان یک مدرسه به طور نمادین این مانور را که در قالب تیم‌های دادرس هستند اجرا می کنند.

خصوصی خاطرنشان کرد: در پنج روستا مانور امداد روستایی دارند که در آن بحث امداد و نجات و جمع‌آوری کمک های مردمی تمرین می‌شود.

وی اظهار کرد: یک همایش با دهیارارن و بخشداران شهرستان رشت در این هفته برگزار خواهند کرد.

در ادامه محمدعلی خصوصی، رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) صومعه سرا اظهار کرد: کشور ما و به خصوص استان گیلان در معرض بی‌وقفه بحران‌های متفاوت می‌باشد و این بحران‌ها جز لاینفک زندگی ما است.

وی افزود: ما باید راه‌های کمک رسانی در مواقع اضطراری را یاد بگیریم تا کمترین عوارض را از ان بحران داشته باشیم.

خصوصی گفت: انجام مانورها بسیار مهم است و درس‌های زیادی را به افراد آموزش می‌دهد./شبستان

لازم به ذکر است که آقایان علیرضا خصوصی و محمد علی خصوصی هر دو بردار بوده، همچنین برادر آقای حمیدرضا خصوصی نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی نیز میباشند.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۱۹

 1. طاهرگورابی

  آقای ضایع محمدرضا خصوصی رئیس بیمارستان نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تو که هنوز برادران خصوصی را نمی شناسی بیجا میکنی چنین تیتری می زنی

 2. طاهرگورابی اصل

  خاک بر سرت با این تذکر دادنت تو که تربیت نداری بیخود میکنی اسم طاهرگورابی رو خودت میزاری

 3. ناشناس

  شام هم رفتند خونه 🙂

 4. کارگر

  مهندس خصوص نمی داند چه نهار وشام خوردنهایی در شهرستان راه افتاده آقای مهندس غذاخوریها را در همین یک ماه کنترل کن دستت می آید

 5. خبرنگار

  سلام
  خبر رو تصحیح کنید لطفا
  آخرش به جای محمد علی اسم محمد رضا خورده
  اشتباه از بنده بوده که در خبرگزاری اسم رو اشتباه نوشتم…

 6. روابط عمومی

  با سلام و تشکر
  اسامی در خبر فوق اصلاح گردید

 7. ناشناس

  آقای محترم لطفا طاهرگوراب رو قاطی این حرفا نکن تو که این برادرا رو میشناسی بفرما به غیر از زخم زبان مردم گیلان بخاطر خصوصی سازی چی عاید صومعه سرا کردن

 8. کارمند

  برزگر دو ماه پیش از همین بیمارستان بازدید کرد گفت جهنم گیلانه. بیمارستان رو ضعف مدیریت به این روز کشونده!!!!!!! باور نمیکنید برید از تو بیمارستان پرس و جو کنید ببینید برزگر چی گفت؟ برید نامحسوس چک کنید ببینید تو این بیمارستان امروز چه خبره؟

 9. ناشناس

  جناب برزگر یک هفته پیش هم تشریف فرما شدن
  و با یک میلیارد خرجی که برای بیمارستان شده بود راضی بودن
  الحمداله همه اتاقا الان کولر داره
  فقط پرسنل بیمارستان متاسفانه خیلی ضعیف عمل می کنند
  ادم سالم بره بیمار برمیگرده

 10. ناشناس

  ماشالله برادران خصوصی انقدر زیادند که همه پستهای گیلان سر تعظیم فرود آوردند و این اشتباهات هم رخ میده ، بله محمد علی اسم رییس بیمارستان هست و محمد رضا همان برادریه که قرار بود فرماندار صومعه سرا بشه ولی قسمت نشد!

 11. جوان

  آقای علیرضا خصوصی آیا مشکلات داخل هلال احمر گیلان را حل نموده اید؟

 12. ناشناس

  آقای خصوصی مطمئن باش تا این … هست همین داستان را دارید فعلا قدرت دست ایشان هست .

 13. ناشناس

  حاجی تو زمستون کولر گذاشتن تو بیمارستان؟ تو این بیمارستان یه بخیه برات نمیزنند میفرستنت مطبهای تو شهر پورسانتشونم میگیرن! برو خودت ببین! مسخره کردید مردم رو؟؟؟؟

 14. رضایی

  لازم نیست مانور بحران در بیمارستان اجرا کنند همین که شرایط کار کردن عادی را فراهم کنند مشکل این مردم حل میشود و توقعی ندارند.

 15. غلام علی مردم دوست

  در هر صورت دو دهستان در استان گیلان بیشترین مدیران کل ومیانی را به خود اختصاص داده و دو نماینده هم دارند در استان بله طاهرگوراب و ضیابر اما صومعه سرای ها اجازه پیشرفت به این دو منطقه را نداده اند در طول ۵۰ سال گذشته مخصوصا طاهرگوراب اخیرا هم بلواری در طاهرگوراب دارند به طول ۳۰۰ متر در ورودی از سمت صومعه سرا احداث میکنند که بسیار فاجعه بار است شنیده ها حاکی از این است که سر این مسئله یکی از اعضاء شورای اسلامی طاهرگوراب پس از اعتراض توسط دهیار مورد ضرب وشم قرار گرفته

 16. آشنا

  اونطوری حساب کنید دهستانهای دیگری هم هستند مدیر زیاد تحویل کشور دادند مثل لیفشاگرد مثل سسار مثل نفوت و واقعه دشت مثل نرگستان و سیاه‌درویشان مثل کسما

 17. ضیابری

  دقیقا ۱۳ دی ماه سال ۹۱ بود که جناب خصوصی و فرماندار وقت جناب حسینعلی زاده در مسجد آیت الله ضیابری به مردم ضیابر قول دادند که قبل از انتخابات خرداد ماه ۹۲ حکم بخشداری ضیابر به دست مردم این دهستان داده میشه
  اما متاسفانه دو سال از اون موضوع گذشته و هیچ خبری نشده
  دلیلش رو می پرسیم میگن چون نماینده طاهرگورابیه اگه بخواد حکم بخشداری رو به ضیابر بده طاهرگورابیا اذیتش میکنند!!!!!

 18. طرفدار خصوصی

  چقد تنگنظرانه صحبت کردید . من به خصوصی و سلایقش احترام میزارم . شکر خدا استان پر شده از مسئولین صومعه سرایی . تا جایی هم که میدونم رییس بیمارستان واقعا پرتلاشه و ذره ای تعلل تو کارش نیست . الانشم هم تو پورسینا و مراکز حساس دیگه پست داره . بابا یارو هم متخصصه هم قبلا پست داشته هم مدیر بوده . این نظرات اکثرا از رو دشمنی داده شده

 19. سلام

  طرفدار جان خیلی نوکرم
  الان مثل تو انقدر کم و نایابه که مثل اتیغه میمونی
  کلا تو استان فکر نکنم به اندازه انگشتای دو دست طرفدار باشه و تو تک تکی برادر
  واقعا موفق باشی

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی