Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22069
جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۶ ب.ظ
اگر مشکلات مالی مان حل شود به راحتی صعود می کنیم
واران خبر: از میلاد گوهری نیا مهاجم با تجربه و گلزن میرزا کوچک که در این دیدار توانست دروازه حریف میاندرودی را باز کند، درباره این بازی و لیگ دسته سه سئوال کردیم و او به خبرنگار خزر گفت: امسال اولین سالی است که تیم ما به سرمربی گری فرهاد حسین پور در لیگ سه […]

واران خبر: از میلاد گوهری نیا مهاجم با تجربه و گلزن میرزا کوچک که در این دیدار توانست دروازه حریف میاندرودی را باز کند، درباره این بازی و لیگ دسته سه سئوال کردیم و او به خبرنگار خزر گفت: امسال اولین سالی است که تیم ما به سرمربی گری فرهاد حسین پور در لیگ سه شرکت می کند و از چهار بازی خود صاحب سه پیروزی و یک تساوی شده ایم . در بازی هفته قبل برابر شهدای ماکران میاندرود نیز توانستیم این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست دهیم که تک گل این مسابقه را  روی پاس گلی که امیر غفور برایم ارسال کرد توانستم به ثمر برسانم .

گوهری نیا در ادامه افزود : تیم مان در شرایط روحی خیلی خوبی به سر می برد . تنها چیزی که تیم ما را همچون اکثر تیم های گیلانی آزار می دهد مشکلات مالی می باشد که اگر این مسأله حل شود بدون شک می توانیم یکی از دو تیم صعود کننده باشیم.
گوهری نیا در آخر صحبت هایش در مورد روند گلزنی اش و بازی آتی تیم شان گفت: خدا را شکر تاکنون سه گل از چهار گل تیم مان را به ثمر رساندم که همه این گل ها حاصل زحمات تک تک بچه ها بودند . ما به معنای تمام واژه یک تیم متحد هستیم . شنبه هفته آتی نیز در آستارا برابر شهرداری این شهر بازی داریم که متاسفانه تاکتون هر تیمی در آستارا بازی کرده است از نحوه داوری در این شهر گله دارد که امیدوارم از ناحیه داوری ضربه نخوریم و بتوانیم با سه امتیاز به خانه بازگردیم  .

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی