Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21885
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۳ ق.ظ
ایران اسلامیبه عنوان ام القرای کشورهای اسلامی است
سرهنگ کیا عاشوری صبح امروز در سومین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صومعه سرا در بوستان ابریشم این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدفاع حرم،اظهار داشت: آرامش، امنیت، اقتدار، عزت و سربلندی امروز کشور ما مرهون جانفشانی ها و از خودگذشتگی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس است. […]

سرهنگ کیا عاشوری صبح امروز در سومین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صومعه سرا در بوستان ابریشم این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدفاع حرم،اظهار داشت: آرامش، امنیت، اقتدار، عزت و سربلندی امروز کشور ما مرهون جانفشانی ها و از خودگذشتگی‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

 

وی، ایران اسلامی را به عنوان ام القرای کشورهای اسلامی دانست و افزود: امروز با توجه به هجمه های دشمنان نیاز است که مردم همچون هشت سال دفاع نقدس با تاسی از شهدا در برابر دشمنان ایستادگی کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا گفت:دوران دفاع مقدس به عنوان جهاد اصغر بود و رزمندگان با غلبه بر نفس خود، در جهاد اکبر در جهاد اصغر پیروز شدند.

 

سرهنگ عاشوری با بیان اینکه امروز دشمن به وسیله ابزار مدرنیته جنگ پرخطری را بر ما رقم زده است، تصریح کرد: در این جنگ نرم، هوشیاری و بصیرت مردم حرف اول را می زندگه  باید توطئه ها و مکرها و نیرنگ های دشمنان را به خوبی بشناسند.

 

وی خاطرنشان کرد:عدم تابعیت از کافرین و دشمنان رمز موفقیت در جهاد کبیر است که مبارزه و جهاد بی امان برای رسیدن به عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی باید در دستور کار قرار گیرد.

 

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی