Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22304
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ | ۲۳:۴۱ ب.ظ
بازار هفتگی تولم‌شهر به جنب رودخانه این شهر انتقال یافت
واران خبر:  وجود بازار هفتگی در استان گیلان سنتی است خوب که گذشته به جا مانده و مردم روستاهای گیلان برای ارائه محصولات خود به این بازار های هفتگی رجوع میکردند،قیمت مناسب،در دسترس بودن کالا و رقابت را میتوان نمونه هایی از موفقیت این بازارها دانست. با پیشرفت شهرسازی و بافت شهری به مرور زمان […]

واران خبر:  وجود بازار هفتگی در استان گیلان سنتی است خوب که گذشته به جا مانده و مردم روستاهای گیلان برای ارائه محصولات خود به این بازار های هفتگی رجوع میکردند،قیمت مناسب،در دسترس بودن کالا و رقابت را میتوان نمونه هایی از موفقیت این بازارها دانست.

با پیشرفت شهرسازی و بافت شهری به مرور زمان جایگاه بازار هفتگی در بین فروشندگان و خریداران تغییر کرد و این بازار مخصوص فروشندگان روستایی نبود و فروشندگان زیادی از این بازار ها استفاده میکردند که باعث شد فضایی که بازار در شهر اشغال میکند آزار دهنده شود و باعث ایجاد سد معبر شود.

برای نمونه بازار شهر فومن که در جاده فومن به ماسوله قرار داشت ،صبح روز شروع بازار مردم و مسافرین با دردسر های فراوانی رو به رو بودند که بزرگترینشان ترافیک و کندی حرکت خودرو ها بود که خوشبختانه محل این بازار به خوبه تغییر پیدا کرد.

بازار هفتگی تولم شهر  که یکی از قدیمی ترین بازار های استان گیلان است مدتهاست پنجشنبه ها باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان،مسافان و عابران می شد که بلاخره پس از فراز و نشیب های بسیار  به  جنب رودخانه این شهر انتقال یافت.

البته به دلایل مختلف مثل نبود جای پارک و عادت نکردن مردم به جایگاه جدید بازار امروز خیابان های اطراف بازار بسیار شلوغ و با ترافیک همراه بود که امیدواریم این مسئله حل شود.

 

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی