Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22397
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۲۲ ق.ظ
بازدید بی اثر را قبول ندارم/پس از رسیدن به به اندیشه مشترک سریعا کار باید عملی شود
فتح اللهی در جلسه رسیدگی به بحران رانش زمین در روستای نارنج پره تنیان که صبح امروز در فرمانداری برگزار شد با اشاره به اقدام خوبی که در گذشته برای رانش روستای نارنج پره انجام شد ، خاطر نشان کرد با توجه به مشکلات جغرافیایی و توپوگرافی خاص این منطقه اقداماتی که تاکنون انجام شده […]

فتح اللهی در جلسه رسیدگی به بحران رانش زمین در روستای نارنج پره تنیان که صبح امروز در فرمانداری برگزار شد با اشاره به اقدام خوبی که در گذشته برای رانش روستای نارنج پره انجام شد ، خاطر نشان کرد با توجه به مشکلات جغرافیایی و توپوگرافی خاص این منطقه اقداماتی که تاکنون انجام شده لازم بود ولی کافی نبود.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه بایست تصمیمات مهم و بزرگی برای رسیدن به نتیجه پایدار اتخاذ گردد تصریح کرد ؛ بنده بازدید بی اثر را قبول ندارم و معتقدم پس از بازدید و رسیدن به اندیشه مشترک سریعا بایست کار را به مرحله عملیاتی رساند تا این بازدیدها اثرات خود را نشان دهد.

وی از بازتاب خوب و انعکاس به موقع اخبار این بحران توسط خبرنگاران تشکر کرد وافزود انتقال مطالب بصورت صحیح باعث کم شدن دغدغه های جامعه و ایجاد نگرش مثبت خواهد شد.

فتح اللهی ضمن تاکید بر بازسازی و اصلاح شبکه برق رسانی، گاز و لوله های آب شرب در روستای نارنج پره گفت؛ برای تمامی کارها زمانبندی دقیق مشخص شده که مسئولین مربوطه موظف به انجام آن هستند.

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه ما مردم خوبی داریم و وظیفه ما این است که باروی گشاده و آغوش باز آنها را پذیرش کنیم ، اظهار داشت بی توجهی به مشکلات مردم خود دغدغه آفرین و بحران زا است.

وی استفاده از ظرفیت خوب و بالای نماینده محترم شهرستان جناب آقای دلخوش را در حل چنین مشکلاتی حائز اهمیت دانست و تاکید کرد حلاوت و شیرینی خدمت گزاری توسط مسئولین باید به کام مردم بنشیند.

فتح اللهی ضمن دستور به بخشدار میرزا کوچک جهت پیگیری ویژه موضوع وایجاد هماهنگی وتعامل بین ادارات اظهار کرد برای این بحران راهکارهای  اصولی خوبی به استان پیشنهاد گردیده که بامید خدا در بازه زمانی مشخص عملیاتی خواهد شد.

در پایان فرماندار صومعه سرا از برپایی کمیته هایی تخصصی در این راستا خبر داد‌.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی