Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22219
جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ | ۲۰:۵۰ ب.ظ
بازدید مشترک شهردار و رئیس اداره آب و فاضلاب شهری از معابر آبگیر شهر صومعه‌سرا
واران خبر: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان و بارش‌های احتمالی روزهای پیش رو  مرتضی مسرورنژاد، شهردار جدید صومعه‌سرا به همراه فرشید روح‌الامین، رئیس اداره آب و فاضلاب شهری از مناطق مختلف شهر صومعه‌سرا که در طی سال‌های اخیر دچار بحران آبگرفتگی شده بودند، بازدید به‌عمل آوردند. شهردار صومعه‌سرا در حاشیه این بازدید گفت: باید […]

واران خبر: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان و بارش‌های احتمالی روزهای پیش رو  مرتضی مسرورنژاد، شهردار جدید صومعه‌سرا به همراه فرشید روح‌الامین، رئیس اداره آب و فاضلاب شهری از مناطق مختلف شهر صومعه‌سرا که در طی سال‌های اخیر دچار بحران آبگرفتگی شده بودند، بازدید به‌عمل آوردند.

شهردار صومعه‌سرا در حاشیه این بازدید گفت: باید تمهیداتی اندیشیده شود تا کمترین آبگرفتگی را در سطح شهر صومعه‌سرا شاهد باشیم.

مرتضی مسرورنژاد با بیان اینکه بسیاری از مسیرهای فاضلاب شهری در مواقع بارانی اشباع میشود، اظهار داشت: بهترین روش برای درمان این بحران قرار دادن لوله‌های «بای‌پس» در مسیرهای آبگیر است.

وی افزود: به زودی عملیات جاگذاری لوله‌های بای‌پس در سطح شهر صومعه‌سرا جهت پیشگیری از این بحران آغاز می‌شود.

لازم به ذکر است، لوله‌های بای‌پس، همان لوله‌های ذخیره هستند که در مواقع آبگرفتگی مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث روان‌تر شدن خروج آب‌های سطحی از معابر شهر خواهند شد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی