Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21603
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۴ ب.ظ
به مناسبت روز دختر؛
بانوان و دختران برگزیده بسیجی در صومعه‌سرا تجلیل می شوند
keramat
فرمانده حوزه کوثر مقاومت بسیج خواهران سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به فرارسیدن دهه کرامت، از تجلیل بانوان ودختران برگزیده بسیجی در روز ولادت حضرت معصومه (س) خبر داد.

آرزو محمدی در جلسه کمیته بانوان و امور خانواده با محوریت هماهنگی برای برگزاری برنامه های دهه کرامت که عصر پنج شنبه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان صومعه سرا برگزار شد، اظهار کرد: دهه کرامت یادآور بسیاری از مفاهیم ژرف، سازنده و ارزشی است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت بانوان و دختران برای برگزاری هر چه بهتر برنامه های دهه کرامت باید در دستور کار همه دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

فرمانده حوزه کوثر مقاومت بسیج خواهران سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به اینکه این حوزه نیز برای این دهه برنامه های متنوعی در سطح پایگاه های مقاومت خواهران برگزار می کند، گفت: شاخص ترین برنامه بسیج خواهران شهرستان جشن بزرگ ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) است که مصادف با روز دختر در مصلای شهر برگزار می شود.

وی ادامه داد: این برنامه با همکاری همه پایگاه های مقاومت بسیج برگزار می شود و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان نیز می توانند در برگزاری هرچه باشکوه تر این برنامه مشارکت کنند.

محمدی تجلیل از دخترتان و بانوان برگزیده بسیجی را یکی ازمهم ترین برنامه های جانبی این جشن بزرگ اعلام کرد.

وی با اشاره به جایگاه و نقش بانوان در دین اسلام، تصریح کرد: باید از این فرصت برای تبیین جایگاه دختران و زنان و آشنایی بانوان به ویژه نسل جوان با فرهنگ های ارزشی و اسلامی همانند عفاف و حجاب و ایجاد بسترهای نهادینه کردن این فرهنگ در سطح جامعه استفاده کنیم.

فرمانده حوزه کوثر مقاومت بسیج خواهران سپاه ناحیه صومعه سرا در ادامه برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب و غبار روبی مزار و تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس را از دیگر برنامه های بسیج خواهران این شهرستان برشمرد.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی