Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22384
پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۳۹ ق.ظ
باید آنقدر آماده باشیم تا غافلگیر نشویم/بارش برف در این دوره بسیار بیشتر از گذشته خواهد بود
به گزارش واران خبر :فتح اللهی در این جلسه با اشاره به اینکه بارش برف در این دوره از لحاظ حجمی و وزنی بسیار بیشتر و سنگین تر از گذشته خواهد بود بر ضرورت اطلاع رسانی مردمی از طریق شوراهای اسلامی شهر ، بخش و روستا تاکید کرد و بیان نمود اینکه مردم و مسئولین […]

به گزارش واران خبر :فتح اللهی در این جلسه با اشاره به اینکه بارش برف در این دوره از لحاظ حجمی و وزنی بسیار بیشتر و سنگین تر از گذشته خواهد بود بر ضرورت اطلاع رسانی مردمی از طریق شوراهای اسلامی شهر ، بخش و روستا تاکید کرد و بیان نمود اینکه مردم و مسئولین در ساعات اولیه بارش شروع به باز کردن راهها و تخلیه سقف ها و … کنند از بروز بسیاری از خسارات جلوگیری خواهد کرد.

وی از بوران  با سرعت حدود ۸۰ کیلومتر برساعت به همراه برف خبر داد و گفت : با این شرایط شکستگی درختان و تیرهای برق و قطعی آب و برق پیش بینی می شود که ادرات مربوطه از همین الان نسبت به شناسایی نقاط آسیب پذیر اقدام و کارهای پیشگیرانه را انجام دهند.

فرماندار صومعه سرا بر تمرکز روی امکانات داخلی و خودداری از خروج تجهیزات به خارج از شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت هنر  مدیریت استفاده بهینه از امکانات وتجهیزات موجود وتکیه بر داشته هاست.

رییس ستاد بحران شهرستان صومعه سرا اولویت اصلی را باز مانده شریانهای اصلی دانست و عنوان کرد هدف اصلی ما غالفگیری بحران است و آنقدر آماده باشیم تا بحران نتواند مارا غافلگیر نماید و بایست شهرداران و اداره راه نسبت به تامین نمک مورد نیاز برای نمک پاشی در یخبندانها اقدام نماند.

فتح اللهی شروع فعالیت نانوایان را در این ایام ۲ ساعت زودتر و تامین سوختهای لازم توسط شرکت نفت را ضروری خواند و گفت مردم حتی برای یک لحظه نیز نباید نگران و آشفته خاطر باشند.

فرمراندار صومعه سرا باز ماندن محورهای اصلی ایستگاههای گاز را نیز مهم دانست و افزود طبق هماهنگیهای انجام شده همه مردم ومسئولین می توانند در موقع ضرورت با پلیس ۱۱۰ تماس برقرار نمایند.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی