Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22836
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ ب.ظ
برخی از خبرنگاران صومعه‌سرا دارای دغدغه فرهنگی هستند
به گزارش خبرنگار واران خبر، سرهنگ عاشوری صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار اظهارداشت: خبرنگاران شهرستان صومعه سرا نسبت به دیگر شهرستان ها در راستای اطلاع رسانی و ثبت اخبار فعالتر هستند. . وی، برخی از خبرنگاران را نسبت به دیگر […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، سرهنگ عاشوری صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار اظهارداشت: خبرنگاران شهرستان صومعه سرا نسبت به دیگر شهرستان ها در راستای اطلاع رسانی و ثبت اخبار فعالتر هستند.

.

وی، برخی از خبرنگاران را نسبت به دیگر خبرنگاران دارای دغدغه فرهنگی دانست که محرم برنامه های سپاه هستند، افزود: خبرنگاران باید در ایجاد جبهه فرهنگی با توجه به امکانات وابزارهای فرهنگی که موجود است، کوشا باشند.

.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا گفت: سربلندی و سعادت کشور، مصالح مردم و آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی و مراقبت از منافع ملی کشور از کارهاییست که خبرنگااران باید انجام دهند.

 

سرهنگ عاشوری با بیان اینکه اصحاب رسانه باید در راستای اخبار درست با مجاهدت تلاش کنند، تصریح کرد: در سایه اطلاع رسانی درست مردم جامعه از اخبار و اطلاعات آگاه می شوند.

.

گفتنی است؛ در ادامه این مراسم از برخی از خبرنگاران شهرستان صومعه سرا تجلیل به عمل آمد.

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی