Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21343
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ | ۲۰:۰۵ ب.ظ
برگزاری تجمع بزرگ «مدافعان حریم خانواده» در صومعه‌سرا
آروز محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با اشاره به اینکه ۲۱ تیرماه روز ملی عفاف و حجاب نامگذاری شده است، اظهار کرد: با توجه به وضعیت بد حجاب در سطح جامعه، موضوع عفت و حجاب باید در سطح جامعه احیا شود. وی حجاب را یک ارزش انقلابی و دینی  دانست و افزود: بی‌حجابی ارمغان […]

آروز محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با اشاره به اینکه ۲۱ تیرماه روز ملی عفاف و حجاب نامگذاری شده است، اظهار کرد: با توجه به وضعیت بد حجاب در سطح جامعه، موضوع عفت و حجاب باید در سطح جامعه احیا شود.

وی حجاب را یک ارزش انقلابی و دینی  دانست و افزود: بی‌حجابی ارمغان فرهنگ غربی است که غرب درصدد است با این روش بنیان خانواده ها را سست و عففت را از زنان بگیرد.

فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: شبکه‌های ماهواره‌ای فراوانی برای دور کردن جامعه اسلامی ایران از ارزش‌های و باورهای دینی و ترویج بی‌حجابی فعالیت می‌کنند.

محمدی با اشاره به نهادینه کردن حجاب در جامعه، تصریح کرد: نخست باید فضای جامعه را آماده و بعد این باور را در بطن مردم ایجاد کنیم تا معنویت موضوع حجاب را درک کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا تجمع بزرگ عفاف و حجاب با عنوان «مدافعان حریم خانواده» در صومعه سرا برگزار می شود.

فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا اظهار کرد: همایش مذکور روز دوشنبه، ۲۱ تیرماه ساعت ۱۸ در میدان اصلی شهر با حضور پررنگ بانوان بسیجی برگزار خواهد شد.

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی