Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22812
پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۶ ب.ظ
برگزاری دوره های آموزشی صوتی و تصویری مذهبی در مسجدامام حسین (ع)
امیر رمضانپور در گفت وگو با خبرنگار واران خبر گفت: دوره های آموزشی صوتی و تصویری مذهبی به همت کانون فدهنگی هنری شهید آوینی و پایگاه ثارالله مسجد امام حسین (ع) صومعه سرا برگزار می شود. وی با بیان اینکه این دوره برای نخستین بار ویژه خواهران و برادران است، افزود: آموزش تدوین فیلم با […]

امیر رمضانپور در گفت وگو با خبرنگار واران خبر گفت: دوره های آموزشی صوتی و تصویری مذهبی به همت کانون فدهنگی هنری شهید آوینی و پایگاه ثارالله مسجد امام حسین (ع) صومعه سرا برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این دوره برای نخستین بار ویژه خواهران و برادران است، افزود: آموزش تدوین فیلم با نرم افزار ادیوس، آموزش صدابرداری هیئتی و کار با میکسرهای آنالوگ و آموزش فتوشاپ از برنامه های این دوره است.

مسئول کانون فرهنگی شهید آوینی تصریح کرد: آموزش فتوشاپ طرح شهید مدافع حرم حامد کوچک زاده، در قالب ایده پردازی مذهبی و انقلابی، فتوشاپ و پرسش و پاسخ برگزار می شود.

رمضانپور خاطرنشان کرد: آموزش تدوین ادیوس طرح شهید مدافع حرم محمداتابه بخ ایده پردازی مذهبی و انقلابی، آموزش ادیوس و پرسش و پاسخ و آموزش صدابرداری مذهبی طرح شهید ابراهیم هادی در قالب آشنایی با صدای خوب، آموزش کار با میکسر آنالوگ و پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: علاقه مندان برای حضور در کلاس ها می توانند با شماره تلفن ها ۰۹۱۱۹۸۳۸۷۰۳ و ۰۱۳۴۴۳۳۸۱۶۸ تماس حاصل نمایند.

مسئول کانون فرهنگی هنری شهید اوینی گفت: جذب جوانان و نوجوانان و ماندگاری و استمرار آنها در مسجد و تربیت نسلی انقلابی و مذهبی از جمله اهداف ما در مسجد امام حسین (ع) است.

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی