Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22329
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۰:۴۴ ق.ظ
برگزاری طرح «منهاج» در مساجد صومعه سرا
به گزارش خبرنگار واران خبر، محمد رضا رحمانی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان با بیان اینکه همزمان با دهه مبارک فجر برنامه های مختلفی توسط اتحادیه ها و اصناف برگزار می شود، اظهار داشت: آذین بندی جلوی مغازه ها ،برگزاری جنگ شادی در یکی از فروشگاه های بزرگ شهرستان، برگزاری دوره […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، محمد رضا رحمانی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان با بیان اینکه همزمان با دهه مبارک فجر برنامه های مختلفی توسط اتحادیه ها و اصناف برگزار می شود، اظهار داشت: آذین بندی جلوی مغازه ها ،برگزاری جنگ شادی در یکی از فروشگاه های بزرگ شهرستان، برگزاری دوره آموزشی شهید عراقی با همکاری بسیج اصناف از جمله برنامه های دهه فجر است.

 

وی با اشاره به برگزاری طرح منهاج در مساجد، افزود: ای نطرح با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان در سطح مساجد برگزار می شود و اصناف با حضور در مساجد به بازاریانی که نمازاول وقت اقامه می کنند هدیه ای اهدا می کند.

 

رحمانی متذکر شد: هدف ما از طرح «منهاج» استفاده از ظرفیت بازاریان در ترویج نماز، توانمندسازی مسئولان صنوف در جهت ترغیب و تشویق بازاریان به اقامه نماز اول وقت و ایجاد الگوی مؤثر در زمینه تبلیغ، ترویج و سبک زندگی اسلامی در بین صنوف است.

 

رئیس اتاق اصناف صومعه سرا گفت: گلباران مزار شهدا، تجلیل از بازاریانی که در دوران انقلاب فعالیت داشتند، دیدار با خانواده شهدای اصناف، برگزاری یادواره ۱۰ شهید اصناف و برپایی ایستگاه صلواتی توسط اصناف از دیگر برنامه های این نهاد است.

 

رحمانی تصریح کرد: این شهرستان شامل ۱۲۰ اتحادیه و ۵ هزار واحد صنفی پروانه دار و ۱۰۰۰ واحد صنفی فاقد پروانه کسب است.

 

وی خاطرنشان کرد: ا زیکم تیرم ماه ۹۵ تا یکم بهمن ماه یک هزار و ۲۲۰ مورد بازرسی از اصناف انجام شده که ۶۸ مورد تخلف با ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تمان جریمه ثبت شده است.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی