Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 23010
جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۲ ب.ظ
برگزاری همایش بزرگداشت میرزاکوچک جنگلی در تاریخهای ۱۲ و ۱۸آذر در صومعه سرا
واران خبر: فرماندار صومعه سرا در این جلسه با بیان اینکه استان گیلان افتخار مبارزه با استکبار و نبرد با بینگانگان با رهبری شخصیتی با توانمندیهای بزرگ معنوی بنام میرزاکوچک جنگلی را دارد افزود؛ روحیه انقلابی متکی به ابزار و امکانات نیست بلکه متکی به اراده است و این اراده قوی در شخصیت میرزا وجود […]

واران خبر: فرماندار صومعه سرا در این جلسه با بیان اینکه استان گیلان افتخار مبارزه با استکبار و نبرد با بینگانگان با رهبری شخصیتی با توانمندیهای بزرگ معنوی بنام میرزاکوچک جنگلی را دارد افزود؛ روحیه انقلابی متکی به ابزار و امکانات نیست بلکه متکی به اراده است و این اراده قوی در شخصیت میرزا وجود داشت.

وی با اشاره به این موضوع که شهرستان صومعه سرا خاستگاه میرزای جنگلی بوده و وی پایگاههای متعددی در سطح این شهرستان داشته است ، بیان داشت؛ این موضوع امکان برگزاری مراسمی درخور و در شان این شخصیت بزرگ را در شهرستان صومعه سرا فراهم آورده است .

فتح اللهی از برگزاری همایش بزرگداشت مقام میرزا در تاریخ ۱۲ آذر ماه ودر شهر گوراب زرمیخ (بصورت شهرستانی) و در ۱۸ آذرماه ۹۶ در سالن فارابی صومعه سرا (بصورت استانی) خبرداد و تاکید کرد؛ محتویات همایش میرزا برای ما بسیار مهم است و در انتخاب مجری، سخنران ،موسیقی و … از افراد و گروههای استفاده شود که از توانمندی مناسبی برخوردار هستند.

فرماندار صومعه سرا با اشاره به برگزاری همایش استانی خاطر نشان کرد؛ میهمانان ما از سراسر استان و از مدیران ارشد استان و در راس آنها جناب اقای دکتر سالاری استاندار محترم خواهند بود و همچنین از چهره های سرشناس نیز دعوت بعمل خواهد آمد.

وی بر لزوم تثبیت برنامه ها و بررسی تخصصی محتویات توسط کارگروه زیر مجموعه ستاد بزرگداشت تاکید و بیان کرد؛ ترویج سبک زندگی، هدف و شخصیت این روحانی مبارز ،مهم ترین بعد برگزاری این همایش است.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی