Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22433
یکشنبه 5 مارس 2017 | 04:22 ق.ظ
برگزاری یادواره سرداران ، فرماندهان و ۵۴۰ شهید شهرستان صومعه سرا
به گزارش خبرنگار واران خبر، سرهنگ کیا عاشوری امروز در جلسه پشتیبانی برگزاری یادواره شهدای شهرستان صومعه سرا در سالن جلسات فرمانداری صومعه سرا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: مردم شهرستان صومعه سرا در میزبانی از دو شهید گمنام تولمشهر سنگ تمام گذاشتند که جای تشکر و قدردانی دارد. وی با بین […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، سرهنگ کیا عاشوری امروز در جلسه پشتیبانی برگزاری یادواره شهدای شهرستان صومعه سرا در سالن جلسات فرمانداری صومعه سرا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: مردم شهرستان صومعه سرا در میزبانی از دو شهید گمنام تولمشهر سنگ تمام گذاشتند که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی با بین اینکه مردم ما قدردان شهدا هستندافزود: عزت و اقتدار و آسایش و آرامش و امنتی امروز کشور را مدیون خون پاک شهدا هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا گفت: هر ساله هنگام تحویل سال، سال خود را در کنار مزار شهدا آغاز و در طول سال هم با برگزاری یادواره ها و بیعت های دوباره با شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش می کنیم.

سرهنگ عاشوری، شهدا را سبب بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: در دهه ۶۰ شهدا مختص به یک خانواده بودند اما اکنون بعد از گذشت بیش از ۳۰ سال مردم شهدا را از آن خود می دانند که این نشان از رمز ماندگاری شهدا است.

وی با بیان اینکه یادواره بزرگ ۵۴۰ شهید شهرستان صومعه سرا هر ساله با سخنرانی مقامات عالی رتبه سپاه و ارتش در صومعه سرا برگزار می شود، خاطرنشان کرد: امسال هم یادواره سرداران ، فرماندهان و ۵۴۰ شهید شهرستان صومعه سرا در روز پنج شنبه  ۱۹ اسفند برگزار می گردد.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به اینکه امیراحمدرضا پوردستان، جانشین فرمانده کل ارتش سخنران این مراسم است، اظهارداشت: یادواره مذکور در مصلی مجسد جعفری برگزار خواهد شد.

سرهنگ عاشوری با بیان اینکه مسئولان در راستای فضاسازی فرهنگی شهر تلاش کنند ،افزود: باید فضا را به گونه‌ای آماده کنیم که فضا به عطر شهدا معطر شود.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی