Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21705
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۴:۲۴ ق.ظ
به ازای هر درخت قطع شده در کمربندی صومعه سرا نهال بومی کاشته شد+تصویر
واران خبر: در اجرای قوانین مشروحه در آیین نامه اصلاح حفظ و گسترش فضای سبز شهرها مصوب ۵۹ امروز یک شنبه مورخ ۹۵/۵/۲۴ در اقدامی عملیاتی به ازای تعداد درختان قطع شده ، نهال ها و گونه های  بومی و محلی در کمربندی شهید بهشتی و شهرک امام (ره ) غرس و کاشته شد . […]

واران خبر: در اجرای قوانین مشروحه در آیین نامه اصلاح حفظ و گسترش فضای سبز شهرها مصوب ۵۹ امروز یک شنبه مورخ ۹۵/۵/۲۴ در اقدامی عملیاتی به ازای تعداد درختان قطع شده ، نهال ها و گونه های  بومی و محلی در کمربندی شهید بهشتی و شهرک امام (ره ) غرس و کاشته شد .

مرتضی پرور مسول پارک ها و فضای سبز شهرداری در حاشیه این عملیات گفت ؛ شهرداری به عنوان اصلی ترین متولی نگهداری و حفظ فضای سبز شهری تمام تلاش خود را در راستای توسعه و بهبود فضای سبز شهر صومعه سرا بکار خواهد بست و بی شک همکاران شهرداری بیشترین دغدغه را در این خصوص دارند .

وی ضمن تشکر از اقدام اصحاب جراید و رسانه ها در خصوص خبر رسانی به موقع در خصوص وقایع و اتفاقات در شهر خواستار همکاری صمیمانه بنگاههای خبری با نهاد های خدمات رسان همچون شهرداری شد و اظهار داشت باید با رویکرد انصاف و عدالت با موضوعات برخورد کرد و از هرگونه غرض ورزی که نتیجه آن تخریب چهره افراد است خودداری نمود .
وی همچنین اظهار داشت  در خصوص توسعه فضای سبز شهری  و پارک ها به زودی خبر های خوشی به مردم مهربان و فرهیخته صومعه سرا خواهیم داد.

  • قطع درختان در کمربندی صومعه سرا به استناد تقاضای شماره  ۳۴/۶۳۱۲ مورخ ۹۵/۵/۵ واحد عمران شهری با موضوع قطع درختان خشک واقع در بستر پیاده رو بلوار شهید بهشتی و پیاده روهای شهرک امام که مانع تردد عابرین پیاده گردیده و همچنین مانع اجرای پروژه پیاده رو سازی در سطح شهر میگردد  صورت گرفت.

در کمیسیون ماده ۷ شهرداری که با حضور اعضا تعیین شده در قانون و حضور نماینده محترم استانداری در شهرداری تشکیل و با بازدید میدانی از محل های مورد تقاضای واحد عمران موضوعات خواسته شده مورد رسیدگی قرار گرفت و در نهایت مصوبه ای در تاریخ ۹۵/۵/۷ صادر گردید که به موجب بند های یک و دو آن مجوز قطع و ریشه کنی درختان خشک بلوار شهید بهشتی و همچنین شهرک امام صادر گردیده و شهرداری مکلف به قطع درختان و جایگزینی آن گردید .

photo_2016-08-19_20-13-57

photo_2016-08-19_20-16-01photo_2016-08-19_20-13-53

photo_2016-08-19_20-14-09

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها: ، ، ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی