Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22730
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۵ ب.ظ
بیانیه اداره ارشاد اسلامی صومعه سرا در آستانه برگزاری روز قدس
واران خبر: خرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز قدس نامگذاری شده است . روز قدس روز بیداری ،روز حماسه ،روز دفاع از هفتاد سال مظلومیت مردم بی دفاع و مسلمان فلسطین است. روز پشتیبانی از مردم ستمدیده و مظلومی است که بیش از نیم قرن در […]

واران خبر: خرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز قدس نامگذاری شده است . روز قدس روز بیداری ،روز حماسه ،روز دفاع از هفتاد سال مظلومیت مردم بی دفاع و مسلمان فلسطین است.

روز پشتیبانی از مردم ستمدیده و مظلومی است که بیش از نیم قرن در مصاف با دژخیمان پلید صهیونیستی ، همچونان استوار باقی مانده اند.

روز قدس روز فریاد تمام انسان های آزاده بر سر استکبار جهانی و اسرائیل غاصب با حمایت های حامی اش آمریکا است.

در همین راستا روابط عمومی اداره ارشاد شهرستان صومعه سرا ضمن دعوت از عموم امت حزب الله و روزه دار و ولایت مدار شهرستان صومعه سرا به شرکت در راهپیمائی روز قدس اعلام میدارد، هنرمندان ، شاعران،خبرنگاران ئ کارکنان اداره ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا همگام با قدم های استوار خانواده های معظم شهدا و ایثار گران در روز قدس هم نوا با آه مردم مظلوم و بی خانمان فلسطین،هم صدا با مردم مظلوم سوریه و عراق و با یاد شهدای گرانقدر و مظهر حادثه تروریستی مجلس و مرقد امام خمینی (ره) و شهدای والامقام مدافعین حرم که جان خود را در راه دفاع از مظلومین و حرم های اهل بیت تقدیم امنیت کشور اسلامی و آرمان های اسلام و انقلاب کرده اند در راهپیمائی دشمن شکن روز قدس حاضر خواهند شد تا با بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای و آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر مشت های گره کرده و فریاد های کوبنده خود را بر سر اسرائیل غاصب ئ بزرگ حامی جنایاتش آمریکا فرود بیاوریم تا با پس لرزه های این اقدام حضور، کمر سعودی ها و تکفیری ها را شکسته و در هم کوبیم.

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی