Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22071
جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۶ ب.ظ
تجمع حماسه آفرینان ۸دی در محکومیت فتنه در رشت / اجازه نمی‌دهیم یکی از نمایندگان رشت هویت گیلان را خدشه‌دار کند+عکس
همزمان با شهادت عمار یاسر، حماسه آفرینان ۸ دی گیلان در محکومیت حامیان فتنه ۸۸ و سخنان فتنه آمیز اخیر یکی از نمایندگان استان امشب بعد از افامه‌ی نماز مغرب و عشا در رشت تجمع خود را آغاز کردند. بر این اساس، تعدادی از هیأت‌های مذهبی شهرستان رشت در محکومیت فتنه گران و تحرکات اخیر […]

همزمان با شهادت عمار یاسر، حماسه آفرینان ۸ دی گیلان در محکومیت حامیان فتنه ۸۸ و سخنان فتنه آمیز اخیر یکی از نمایندگان استان امشب بعد از افامه‌ی نماز مغرب و عشا در رشت تجمع خود را آغاز کردند.

بر این اساس، تعدادی از هیأت‌های مذهبی شهرستان رشت در محکومیت فتنه گران و تحرکات اخیر برخی حامیان این جریان، در مزار شهید میرزا کوچک جنگلی در سلیمان داراب رشت تجمع کردند.

حجت الاسلام سعید مهدوی دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان نیز در این اجتماع اظهار داشت: تا زمانی که نماینده حامی فتنه از پیشگاه ملت ایران و رهبر انقلاب عذرخواهی نکند چنین تجمعاتی ادامه خواهد داشت.

این برنامه ی حماسی در جوار روحانی مبارز تاریخ ایران میرزا کوچک جنگلی و با حضور تعدادی از هیأتهای مذهبی رشت و مردم ولایت مدار گیلان از ساعت ۱۹ آغاز و مردم انزجار خود را از فتنه گران و حامیان آنها با شعار فتنه گر منافق از مجلس اسلامی اخراج باید گردد و …اعلام کردند.

در این تجمع، حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی اظهار داشت: تا زمانی که این نماینده از مقام معظم رهبری و خانواده های شهدا و مردم ولایت مدار ایران عذر خواهی نکند این تجمعات و مخالفتهای مردم ادامه خواهد داشت.

سخنان مهدوی با شعار های تایید کننده‌ی مردم همراه بود.

در این تجمع مردمی، سردار بهروز جلایی رئیس بسیج اساتید استان و استاد علوم سیاسی دانشگاه گیلان سخنرانی و برادر قاسمی  مداح اهل بیت (ع) نوحه خواهنی کرد.

سردار جلایی در این برنامه اظهار داشت: یکی از نمایندگان گیلان امانتی را که مردم به وی داده اند را به خوبی امانتداری نکرده است.

رئیس بسیج اساتید گیلان با خطاب قرار دادن نماینده گیلانی حامی فتنه افزود: ما نمیخواهیم کسی از کشتی انقلاب پیاده شود اما اگر شد مسئولیت آن با خودشان است.

وی ادامه داد: :ما جمع شده ایم تا از مردم رشت و حماسه‌ی ۸ دی دفاع کنیم و اجازه ندهیم تا یکی از نمایندگان رشت هویت، تاریخ، و فرهنگ استان گیلان را خدشه‌دار کند.

جلایی با بیان اینکه بعضی اشتباهات در نتیجه، همان خیانت است هر چند صاحب آن اشتباه در آغاز، هدفی برای خیانت نداشته باشد خطاب به نماینده حامی فتنه‌ی استان گفت:  عزیز رئالیسم! آقای واقع گرا! شما جز فراکسیون با نسبت ولایی هستید، متغیر وابسته به منفعت و فایده، امنیت است، آیا فتنه‌ی ۸۸ امنیت، و تمامیت نظام ما را به فرموده‌ی مقام معظم رهبری به لبه‌ی پرتگاه نبرد؟

این پیشکسوت سپاه پاسداران در ادامه تصریح کرد: از فتنه ۸۸ تا به امروز ۲۲ سخنرانی و صحبت از مقام معظم رهبری در سایتهای ایشان موجود است …

photo_2016-11-08_20-25-43photo_2016-11-08_20-26-15photo_2016-11-08_20-26-18photo_2016-11-08_20-26-22photo_2016-11-08_20-26-30photo_2016-11-08_20-26-37photo_2016-11-08_20-26-41photo_2016-11-08_20-26-44

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی