Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 11697
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲ | ۲۳:۵۰ ب.ظ
تجمع عزاداران اربعین حسینی در صومعه‌سرا برگزار شد (عکس+فیلم)
خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): نخستین مراسم تجمع عزاداران اربعین حسینی با حضور سوگواران اباعبدالله‌الحسین(ع) در میدان «بسیج» شهر صومعه‌سرا برگزار شد. مراسم تجمع عزاداران اربعین حسینی با حضور زنان و مردان سوگوار آن حضرت عصر امروز در میدان اصلی این شهر برگزار شد. برای نخستین بار است که عزاداری سالار شهیدان در صومعه‌سرا به صورت تجمعی و منسجم برگزار می‌شود. سوگواران زن و […]

خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): نخستین مراسم تجمع عزاداران اربعین حسینی با حضور سوگواران اباعبدالله‌الحسین(ع) در میدان «بسیج» شهر صومعه‌سرا برگزار شد.

مراسم تجمع عزاداران اربعین حسینی با حضور زنان و مردان سوگوار آن حضرت عصر امروز در میدان اصلی این شهر برگزار شد. برای نخستین بار است که عزاداری سالار شهیدان در صومعه‌سرا به صورت تجمعی و منسجم برگزار می‌شود.

سوگواران زن و مرد و هیئت‌های سینه زن از سراسر نقاط  صومعه‌سرا به طرف میدان برگزاری مراسم مذکور حرکت کردند و با جمع شدن در این نقطه به عزاداری اربعین حسینی پرداختند.

این میزان شور، عشق و دلدادگی به حسین (ع) و اصحاب و یارانش نمادی از قدرت شیعیان در دنیا و استحکام دیواره‌های دین را به تصویر کشیده است. عشقی که برخاسته از حق است و فریاد «لبیک یا حسین (ع)» را سر می‌دهد.

تجمع عزاداران و عاشقان صومعه‌سرایی جدا از عشق به عاشورائیان و نمایش قدرت شیعیان در سراسر کشور، تسکینی بر دل پر غم و غصه این روزهای منجی عالم بشریت امام زمان(عج) در سوگ امام حسین (ع) می‌گذارد تا ما را نیز در غم خود شریک بدانند.

در نقاط مختلف شهر صومعه‌سرا با همکاری و هماهنگی‌های قبلی ایستگاه‌های صلواتی برای پذیرایی از عشاق حسینی (ع) این شهرستان برپا شده است.

(برای دیدن عکسها در سایز اصلی روی عکس کلیک کنید)

so arbain (10) so arbain (9) so arbain (8) so arbain (7) so arbain (3) so arbain (4) so arbain (5) so arbain (6) so arbain (2) so arbain (1) so arbain (16) so arbain (15) so arbain (11) so arbain (12) so arbain (13) so arbain (14)

فیلم: 

لینک دانلود
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی