Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21742
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۶:۰۶ ق.ظ
جابه جا شدن سنگ قبر شهدای گمنام صومعه سرا!!!
به گزارش خبرنگار واران خبر،۷ خرداد ۹۴، صومعه‌سرا سه مهمان گمنام را در خود پذیرا بود و مردم ولایتمدار و شهیدپرور این شهرستان میزبانی خوبی در روز تشییع و تدفین این آلاله‌ها از خود نشان دادند. پیر و جوان، کوچک و بزرگ آمدند تا بگویند ای شهدا اگر پدر و مادرهایتان نیستند تا شما را […]

به گزارش خبرنگار واران خبر،۷ خرداد ۹۴، صومعه‌سرا سه مهمان گمنام را در خود پذیرا بود و مردم ولایتمدار و شهیدپرور این شهرستان میزبانی خوبی در روز تشییع و تدفین این آلاله‌ها از خود نشان دادند.

پیر و جوان، کوچک و بزرگ آمدند تا بگویند ای شهدا اگر پدر و مادرهایتان نیستند تا شما را تا منزل ابدی بدرقه کنند ما همگی جزیی از خانواده شما هستیم که  به پیشواز شماآمده‌ تا احساس غربت نکنید.

در این روز که یکی از ماندگارترین روزهای شهرستان صومعه‌سرا بود سه شهید گمنام ۲۲، ۲۴و ۲۵ساله در بوستان ابریشم این شهرستان آرام گرفتند و محلی برای حضور ارادتمندان به شهداء تبدیل شدند.

IMG09581049

امروز بعد از گذشت یک سال و سه ماه از تدفین این عزیزان، متاسفانه علاوه بر اینکه یادمانشان آماده نیست، حتی بعد از درست کردن نیمی از این یادمان، شاهد جابجایی سنگ قبر شهدا شده ایم.

قابل ذکر است که DNA شهدای گمنام بعد از تفحص بررسی میشود و برخی اطلاعات از جمله سنشان از این طریق به دست می آید و بر روی سنگ قبر نقش می بندد

متاسفانه با توجه به مطلع شدن برخی از مسئولان از این موضوع، اما هیچ  اقدامی برای درست شدن سنگ قبر اصلی شهدا صورت نگرفته و جالب است که عدد ۲۵را سعی داشته اند به عدد۲۴ سال تغییر دهند.

 امید است که مسئولان هر چه سریعتر به جای تغییر سن شهدا، سنگ‌ قبرها را در جای درست خود بگذارند تا مشکلی پیش نیاید.

ترتیب درست سنگ قبرها به صورت ۲۲، ۲۴ و ۲۵ سال است که متاسفانه اکنون به صورت ۲۴، ۲۴و ۲۲ در آمده که کل سنگ قبرها با یکدیگر جابه جا شده است.

۲۰۱۶۰۸۳۱_۱۹۵۱۵۸

425333755_69238

۲۰۱۶۰۸۳۱_۱۹۵۲۱۳

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی