Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 23025
پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۸ ب.ظ
حتی یک ریال از وعده سه میلیاردی رئیس جمهور سابق تخصیص داده نشد/ انشالله بتوانیم شهرستان را با کمک هم آباد کنیم
امام جمعه صومعه سرا صبح امروز در آیین افتتاحیه مسجد جعفری این شهرستان اظهار داشت: زمانی که قرار شد ساخت این مسجد را آغاز کنیم هیچ پولی نداشتیم اما وعده ها فراوان بود و خیلی ها وعده می دانند که ما کمک می کنیم. وی با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر خیلی وعده می […]

امام جمعه صومعه سرا صبح امروز در آیین افتتاحیه مسجد جعفری این شهرستان اظهار داشت: زمانی که قرار شد ساخت این مسجد را آغاز کنیم هیچ پولی نداشتیم اما وعده ها فراوان بود و خیلی ها وعده می دانند که ما کمک می کنیم.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر خیلی وعده می دادند افزود: سردار حزنی هم وعده دادند که یک میلیارد می دهم، من عرض کردم هزینه اش بیشتر می شود و ایشان گفت ما بودجه اش را تامین می کنیم.

اسماعیل صدیقی با بیان اینکه در شهر پیچیده است که ۳ میلیارد تومان بودجه فقط از رئیس جمهور سابق برای ساخت مسجد گرفته ایم گفت: در جریان سفر رئیس جمهور سابق وعده داده شد که ۳ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت مسجد تخصیص داده می شود که تاکنون یک ریال هم داده نشده است.

امام جمعه صومعه سرا با تاکید بر اینکه ما در بدترین زمان ممکن ساخت مسجد را شروع کردیم اظهار کرد: این کارها باید سالهای گذشته تر انجام می گرفت، کلنگ زنی مسجد با تحریم ها همزمان شد، هم دولت نتوانست به ما کمک کند و هم دوستانی که وعده داده بودند کمک نکردند.

وی افزود: از طرف دیگر در صومعه سرا شاید بیش از ۵۰ مسجد در گوشه و کنار در حال ساخت و ساز یا ساخته شده است و بیش از این ظرفیت و گنجایش برای کمک گرفتن از دولت نبود، مگر ما چقدر می توانیم از نماینده و عضو شورا و دولت بودجه بگیریم، اگر پولی هم گرفته شود باید برای همه مساجد تخصیص داده شود.

امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه صمیمانه از همه دست اندرکاران ساخت مسجد تقدیر و تشکر می کنیم گفت: انشالله دست به دست هم بدهیم و بتوانیم کارهای بهتر و بزرگ تر انجام دهیم و انشالله بتوانیم این شهرستان را با کمک هم آباد کنیم.

انتهای پیام/

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی