Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 8952
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ | ۰۰:۴۵ ق.ظ
حق‏‌شناس اصلی ترین گزینه‌ مدیرعاملی سازمان‌ بنادر و دریانوردی
  خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): گمانه‏‌زنی‏‌ها درباره انتصاب معاونان وزیر راه از جمله مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تشدید شده است. گزینه‌‏های مورد نظر برای معاونت‏‌های مختلف وزارت راه و شهرسازی از طریق کمیته‏ زیربنایی دولت که وظیفه انتخاب وزرا و مدیران ارشد را برعهده دارد، تعیین خواهند شد.  به گزارش احرارگیل، حق‏‌شناس از اعضای ستاد […]

h5654

 

خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): گمانه‏‌زنی‏‌ها درباره انتصاب معاونان وزیر راه از جمله مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تشدید شده است.

گزینه‌‏های مورد نظر برای معاونت‏‌های مختلف وزارت راه و شهرسازی از طریق کمیته‏ زیربنایی دولت که وظیفه انتخاب وزرا و مدیران ارشد را برعهده دارد، تعیین خواهند شد.

 به گزارش احرارگیل، حق‏‌شناس از اعضای ستاد انتخاباتی حسن روحانی، به‌عنوان اصلی‏‌ترین گزینه برای مدیرعاملی سازمان بنادر و دریانوردی مطرح است.

 حق‏‌شناس صومعه سرایی الاصل و در دوره‏‌های ششم و هفتم مجلس نماینده مردم انزلی در بهارستان بوده است. وی پس از دوران نمایندگی مجلس به سازمان بنادر و دریانوردی آمد و به عنوان مشاور در کنار علی طاهری مطلق مدیرعامل سابق سازمان بنادر و دریانوردی و سیدعطاءالله صدر مدیرعامل کنونی سازمان بنادر قرار گرفت.

 عضو هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی بندرانزلی و عضو غیرموظف هیات مدیره کشتی‌‏سازی خلیج فارس (ایزوایکو) به مدت چهار سال تا پایان سال ۱۳۹۰از دیگر مسئولیت‏‌های مرتبط با دریای حق‏‌شناس محسوب می‏‌شود.

با آنکه از وی به‌عنوان شانس اول مدیریت عامل سازمان بنادر و دریانوردی نام برده می‏‌شود، اما برخی منابع احتمال می‏‌دهند وی به سمت استانداری گیلان منصوب شود.

این در حالی است که در کنار حق‏‌شناس، از علیرضا ساطعی بعنوان دیگر گزینه مطرح برای سازمان بنادر و دریانوردی نام برده می‏شود.

ساطعی از مدیران قدیمی سازمان بنادر است که چندین مدیرکلی در این سازمان را در سابقه کاری خود دارد، آخرین سمت وی، عضو هیأت عامل و معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی در دوران  طاهری مطلق بوده است.

قبل از انتصاب صدر به مدیرعاملی سازمان بنادر، از ساطعی به‌عنوان گزینه اصلی این سمت نام برده می‏شد و حتی حکم وی از سوی وزیر وقت، حمید بهبهانی، صادر شد؛ اما نهایتا صدر بر مصدر سازمان بنادر نشست.

پس از آن، ساطعی سازمان بنادر را ترک کرد و به همراه طاهری مطلق راهی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران شد و معاونت مالی و پشتیبانی این شرکت بزرگ فراساحلی را برعهده گرفت.

البته ساطعی قائم مقام پشتیبانی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران با تاکید بر این‌که گمانه‌زنی‌ها در خصوص مدیریت وی در سامان بنادر صحت ندارد به تسنیم گفت: در این رابطه صحبتی با بنده نشده است و این مسئله را تکذیب می‌کنم.

اما در کنار دو گزینه فوق، گزینه دیگری نیز از سوی فعالان دریایی پیشنهاد و مطرح شده است. محمد احمدی‏‌بافنده، از مدیران دریایی کشور که در بخش‏‌های صنایع دفاعی و لجستیک فعالیت داشته سومین گزینه مطرح برای سازمان بنادر و دریانوردی است.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی