Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22230
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ | ۲۱:۱۷ ب.ظ
حماسه «۹ دی» نشان از اوج ولایتمداری و بصیرت مردم است
حجت الاسلام اسماعیل صدیقی در گفت وگو با خبرنگار واران خبر با اشاره به حماسه ماندگار ۹ دی اظهار داشت: این حماسه نشان از اوج ولایتمداری و بصیرت مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است. وی، حماسه ۹ دی را برگ زرینی دیگر ازا افتخارات ملت ایران دانست و افزود: اینگونه فتنه ها همچنان ادامه […]

حجت الاسلام اسماعیل صدیقی در گفت وگو با خبرنگار واران خبر با اشاره به حماسه ماندگار ۹ دی اظهار داشت: این حماسه نشان از اوج ولایتمداری و بصیرت مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

وی، حماسه ۹ دی را برگ زرینی دیگر ازا افتخارات ملت ایران دانست و افزود: اینگونه فتنه ها همچنان ادامه دارد و مردم باید با آگاهی و بصیرت بیشتر تمام نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کنند.

امام جمعه صومعه سرا گفت: در روز ۹ دی ملت ایران پاسخی دندان‌شکن به بی‌حرمتی‌ها و برخی هنجارشکنان نشان داده و به استکبار جهانی نیز اعلام کردند که جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها کید دشمن را خنثی می‌کند.

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه هدف دشمنان داخلی و خارجی در فتنه ۸۸ براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود، تصریح کرد: دشمن با برنامه ریزی سعی در پیشبرد اهداف خود داشت و فتنه گران در راس این نقشه بودند اما ملت فهیم ایران اجازه  کمترین تعرضی را ندادند و نقشه های دشمن نقش بر آب شد.

وی با بیان اینکه در روز ۹ دی ماه ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام و حقانیت آن به نمایش گذاشتند ،خاطرنشان کرد: ایمان و باورهای اعتقادی، رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری، بصیرت ملت ایران و عشق به اهل بیت(ع) از مهم‌ترین عوامل مهار فتنه در روز ۹ دی سال ۸۸ محسوب می‌شود.

امام جمعه صومعه سرا با بیان اینکه مردم غیور صومعه سرا غروب ۷ دی بصیرت خود را نشان دادند و به راهپیمایی پرداختند و در روز ۸ دی هم زودتر همزمان با مردم رشت انزجار خود از فتنه را نشان دادند، اظهار داشت: امسال همچون سال های گذشته مردم با حضور پرشور خود مشت محکمی به دهان آمریکا و دشمنان این مرز و بوم خواهند زد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی