Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22746
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۶ ب.ظ
حمله داعش به تهران سبب شد تا ملت ایران هوشیارتر باشند
سید کاظم دلخوش در گفت و گو با خبرنگار واران خبر با اشاره به حضور پرشور مردم روزه دار صومعه سرا در راهپیمایی روز قدس  گفت: مردم ولایتمدار ایران از پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون در همه صحنه های این انقلاب و نظام حضور پررنگ داشته اند. وی با بیان اینکه لازمه پاسداری […]

سید کاظم دلخوش در گفت و گو با خبرنگار واران خبر با اشاره به حضور پرشور مردم روزه دار صومعه سرا در راهپیمایی روز قدس  گفت: مردم ولایتمدار ایران از پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون در همه صحنه های این انقلاب و نظام حضور پررنگ داشته اند.

وی با بیان اینکه لازمه پاسداری از خون شهدا و انقلاب، پرداختن به وقایع عرصه های بین المللی است، افزود: اگر امروز ما کشورهایی که به دنبال استعمار و استثمار هستند را نشناسیم و مورد بررسی و تحلیل قرار ندهیم قطعا از این نظر آسیب خواهیم خورد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: جهان امروز به سرکردگی آمریکا و با همکاری صهیونیست و اسرائیل تک قطبی شده و در صددند  نظام ها را در کشورها سرنگون کنند.

دلخوش با بیان اینکه مسلمانان و مومنین باید ساختار و تشکیلات استکبار را مورد بررسی و تحلیل قرار دهند، تصریح کرد: دشمن امروز به وسیله جنگ فرهنگی وارد عرصه شده و از مرزها مواد مخدر را وارد ایران می کند تا بتواند کشورمان را به زانو در اورد.

وی کشورهای دنیا را به ۳ دسته تقسیم کرد، خاطرنشان کرد: دسته نخست کشورهایی که با استعمار و استثمار ثروت هنگفتی جمع کرده اند و دارای علم و تکنولوژی هستند، دسته دوم کشورهایی که از خودشان اختیاری ندارند و حاکمانشان دربست در اختیار کشورهای دسته اول هستند و دسته سوم کشورهای مظلومی که می خواهند روی پای خود بایستند.

نماینده مردم صومعه سرا با اشاره به اینکه آمریکا، عربستان و ایران به ترتیب جز کشورهای دسته اول تا سوم هستند، اظهار داشت: هنرهای هفت‌گانه زیرساخت کار استکبار برای کشورهای اسلامی است.

دلخوش با تاکید بر اینکه روحانیون و علما باید راه های مبارزه با جنگ نرم را بررسی و با آن مقابله کنند، افزود: اگر خواب غفلت ما را فرا بگیرد دشمن به راحتی همه مسلمانان را قتل عام می‌کند.

وی با اشاره به حمله تروریستی داعش به حرم امام راحل و مجلس شورای اسلامی، گفت: این حمله سبب شد تا  ملت ایران هوشیارتر باشند.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پرتاپ موشک سبب نابودی سران داعشی شدند، افزود: دشمن به خوبی بداند که جواب ترقه‌بازی انها یک سیلی بود.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی