Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22108
دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۴ ب.ظ
خانوارهای غایب در سرشماری اقدام به اعلام اطلاعات خود نمایند
نوروزی معاون فنی وآموزشی ستاد سرشماری عمومی نفوس ومسکن این شهرستان با اشاره به تمدید مهلت سرشماری حضوری تا روز دوشنبه مورخه ۱/۹/۹۵ اظهار کرد در این مهلت سه روزه ستاد سرشماری صومعه سرا نسبت به جمع آوری اطلاعات خانوارهای غایب می نماید. وی با بیان اینکه خوشبختانه سرشماری در شهرستان صومعه سرا به اتمام […]

نوروزی معاون فنی وآموزشی ستاد سرشماری عمومی نفوس ومسکن این شهرستان با اشاره به تمدید مهلت سرشماری حضوری تا روز دوشنبه مورخه ۱/۹/۹۵ اظهار کرد در این مهلت سه روزه ستاد سرشماری صومعه سرا نسبت به جمع آوری اطلاعات خانوارهای غایب می نماید.

وی با بیان اینکه خوشبختانه سرشماری در شهرستان صومعه سرا به اتمام رسیده افزود فقط برخی از خانوارهایی که هنگام مراجعه حضوری مامورین امار در منزل حضور نداشتند و کد غائب برای ایشان صادر شده بایست با تماس تلفنی با ستاد سرشماری مشخصات و اطلاعات خانوار خود را به ستاد سرشماری شهرستان  مستقر در فرمانداری اعلام نمایند.

نوروزی خاطر نشان کرد خانوارهای غایب از طریق تماس با شماره تلفنهای ۴۴۳۲۱۵۰۱ و ۴۴۳۲۱۵۰۴ به صورت شبانه روزی (حتی در روز اربعین) تا تاریخ یاد شده می توانند نسبت به اعلام اطلاعات نفوس ومسکن خانوارخود در امر سرشماری اقدام نمایند.

وی همچنین یاد آور شد مامورین آماری حتی الامکان به برخی منازل وخانوارهایی که غایب بودند مراجعه مجدد خواهند نمود که بدلیل محدودیت زمان وامکانات تمامی خانوارهای غایب را شامل نخواهد شد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی