Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 13856
شنبه 26 آوریل 2014 | 22:40 ب.ظ
خصوصی: اگر در صومعه‌سرا به برادرم پُستی دادم چون ایشان پروفسور هستند!
خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): ظهر امروز نشست خبری مجمع نمایندگان گیلان با اصحاب رسانه برگزار و البته حواشی هم داشت. به گزارش خزرآنلاین، در خلال پرسش و پاسخ های این نشست، یکی از خبرنگاران خطاب به نمایندگان حاضر پرسید؛ “چرا برخی از مسئولان عالیرتبه استان با پارتی بازی و از روی روابط به بستگان (پسرخاله، برادر، […]

kh4541

خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): ظهر امروز نشست خبری مجمع نمایندگان گیلان با اصحاب رسانه برگزار و البته حواشی هم داشت.

به گزارش خزرآنلاین، در خلال پرسش و پاسخ های این نشست، یکی از خبرنگاران خطاب به نمایندگان حاضر پرسید؛ “چرا برخی از مسئولان عالیرتبه استان با پارتی بازی و از روی روابط به بستگان (پسرخاله، برادر، برادر زاده، پسر عمو و…)  خود پُست می دهند و آنها را در امور گوناگون مدیرتی می گمارند؟”

در همین بین ندیمی خواست که به این سوال پاسخی دهد که این خبرنگار تاکید داشت: اگر امکان دارد این سئوال مرا آقای خصوصی پاسخ دهد!

پس از چند پرسش و پاسخ دیگر، تریبون به دست حمیدرضا خصوصی رسید و وی با این مقدمه که ” من اصلاً مایل به حضور در این جلسه و از این قبیل جلسات نبودم” افزود؛ “اگر بحث نقد باشد من بیشترین نقد را به اصحاب مطبوعات دارم! چون معتقدم خبرنگاران رسالت شان این است که اگر دستشان را بشکنند قلمشان را نباید تغییر دهند! اما متاسفانه برخی اینگونه عمل نمی کنند! و احساس می کنند خبرنگارند و هرچه دلشان خواست باید بگویند و بنویسند!”

وی در پاسخ به سئوال آن خانم خبرنگار (که البته هیچ گونه نامی از خصوصی نبرده بود و فقط گفت دوست دارم که آقای خصوصی به سئوالم پاسخ دهند) گفت: “خواهرزاده آقای استاندار رییس منطقه آزاد انزلی است، برادر ایشان مشاورشان است. خداوند زمانی که موسی میخواست برای خود مشاوری برگزیند خداوند به او دستور داد که برادرت هارون را انتخاب کن!”

خصوصی ادامه داد:”بنده هم اگر در صومعه سرا به برادرم پُستی دادم چون ایشان پروفسور هستند! ۴ برابر من سواد دارند! پدربزرگش و خودش سالها سابقه مبارزاتی دارند!  پدربزرگش کسی بود که رضا خان او را اعدام کرد!”

که در نهایت با پادر میانی مهندس جعفرزاده، دکتر تامینی و صلوات خبرنگاران فضا تلطیف داده شد. “در ادامه صحبتهای دیگر نمایندگان گیلان را نیز بخوانید”

حسن تامینی

حسن تامینی نماینده رشت در نشست خبری اصحاب رسانه با مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به اینکه گیلان از استان‌های برتر کشور در عرصه اطلاع‌رسانی می‌باشد، اظهار کرد: در تلاش هستیم دبیرخانه ارتباط نمایندگان و برگزاری نشست‌های مختلف با اصحاب رسانه تشکیل شود.

وی با بیان اینکه تلاش ما که از دغدغه‌های نمایندگان استان در مجلس است بهبود بخشیدن و توسعه شرایط گیلان است، افزود: باید از ظرفیت مجمع نمایندگان استان گیلان بیشتر استفاده کرد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه نمایندگان گیلان جزء استان‌های برتر در مجلس در امر پاسخگویی، بیان نطق، پیگیری مسائل و مشکلات است، تصریح کرد: خواسته‌های خبرنگاران توسط مجمع نمایندگان از راه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی باید در مورد دو پروژه راه آهن گیلان و ۱۱ کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت به قزوین بیشتر تلاش کند، اظهار کرد: دو نشست تخصصی در تهران برای حل این مسائل برگزار شد.

تامینی خاطرنشان کرد: راه آهن گیلان در محور قزوین به رشت تا پایان سال به پایان می رسد.

وی با بیان اینکه پس از این پروژه گیلانی ها شاهد ادامه مسیر از رشت به انزلی و انزلی به آستارا از طریق فاینانس هستند، افزود: راه‌آهن گیلان دارای ۲۲ کیلومتر تونل است و این پروژه ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی در محور رشت به قزوین دارد.

عاشوری نماینده فومن

در ادامه مراسم، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از مباحث مهم اقتصادی کشور بحث قانون هدفمندی یارانه‌ها بود که مرحله نخست آن اجرایی شد و مرحله دوم باید محقق می‌شد، اظهار کرد: با توجه به مصوبه مجلس تبصره ۲۱ لایحه بودجه تکالیفی برای دولت مشخص شده است.

ناصر عاشوری تصریح کرد: عدم اجرای بخشی از قانون هدفمندی که به صورت مشخص باید بخشی که به تولید کشور پرداخت می‌شد پرداخت نشد.

وی با تاکید بر اینکه با توجه به افزایش حامل‌های انرژی و افزایش حقوق و کارمزد ممکن است صنایع آسیب ببیند، خاطرنشان کرد: انتظار از دولت این است که قانون را همه جانبه اجرا کند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه بخش‌هایی که آسیب‌پذیری آن زیاد است باید کمک شوند، گفت: اگر هزینه‌های جاری کشور را تامین نکنیم امنیت ملی دچار مشکل می‌شود.

وی تاکید کرد: منابع هر چه محدود باشد در مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها توجه به سلامت جامعه و تامین غذای مردم باید در اولویت باشد.

عاشوری اظهار کرد: ۳ هزار میلیارد تومان در لایحه پیش‌بینی شده در بخش سلامت پرداخت شود و در مجموع بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان به این بخش اختصاص داده شده است.

ندیمی نماینده لاهیجان

ندیمی، نماینده مردم لاهیجان هم در مورد پرداخت یارانه اشاره به دور قبل نمود که مردم را تشویق به دریافت می نمودند و می گفتند که این پول امام زمان است و باید همه دریافت کنند و سپس به این دوره و حرف هایی که در مورد نگرفتنش زده  شد اشاره و گفت: با پرداخت یارانه ها قشر متوسط جامعه را نابود کردیم! این پول می بایست از اول به افراد فقیر داده می شد!

ندیمی در خصوص فتوای مراجع نیز اظهار داشت؛ کسانی که رفتند و از مراجع در این زمینه فتوا گرفتند، کار خوبی نکردند!
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۲۶

 1. ناشناس

  آقای خصوصی دیگه حرفات هم تکراری شده شما و برادرانت سواد دارید مردم همه بی سواد!

 2. ناشناس

  تو رو خدا کار ما به کجا رسیده حالا دیگه شما موسی برادرت هارون بچه هات هم پیغمبر زاده ما هم احتمالا کافر

 3. سعادت

  چی بگم این دیگه آخرش بود………..

 4. ناشناس

  خود کرده را تدبیر نیست

 5. غضنفر

  اقای خصوصی کدام برادرت پرفسور است و کدام پدر بزرگ تو در زمان رضا خان اعدام شده بس کن و باعث شرمساری مر دم خوب صومعه سرا نشو تو امثال شما در جایگاهی نسیتید که خودت و برادر ترا باموسی وهارون مقایسه کنی برترس از روز قیامت

 6. ناشناس

  ﺑه ﻧﻆﺮ ﺷﻤﺎ ﺟﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻧﻤﺎﻳﻨده محترم ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺭﺩﻡ ﺻﻮﻣﻌﻪ ﺳﺮﺍ …… ﻋﺠﺐ ﺍﺩﻣﻴﻪ ﺧﺪﺍﻳﻴﺶ . ﺣﻴﻒ ﺍﻭﻥ ﻳﻚ ﻗﻂﺮﻩ ﺟﻮﻫﺮﻯ ﻛﻪ ﺭﻭ ﻛﺎﻏﺬ رفت

 7. لینچان!

  آره ما مردم صومعه سرا همه بیسوادیم از حرف زدنمون معلومه!

 8. ؟

  یا ابولفضل ان چی کرا گویه؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. ناشناس

  این لینچان رو خوب اومدی کسانی دارن تو صومعه سرا پرفسور میشند که تا چند سال پیش …..

 10. همساده

  به قول فامیل دور من دیگه حرفی ندارم

 11. ناشناس

  شما که خبر رو از اینور اونور نقل میکنید شاید خبرنگارا دروغ زدند این خبر رو من که بعید میدونم مهندس خصوصی همچین حرفایی زده باشه ثابت کنید

 12. فرزین

  روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست
  وندر طلب طعمه پروبال بیاراست
  بر راستی بال نظر کرد و چنین گفت
  امروز همه عرش زمین زیر پر ماست
  بر اوج چو پرواز کنم از نظر تیز
  می‌بینم اگر ذره‌ای اندر ته دریاست
  گر بر سر خاشاک یکی پشه بجنبد
  جنبیدن آن پشه عیان در نظر ماست
  بسیار منی کرد و ز تقدیر نترسید
  بنگر که ازین چرخ جفا پیشه چه برخاست
  ناگه زکمین گاه یکی سخت کمانی
  تیری زقضای بد بگشاد بر او راست
  بر بال عقاب آمد آن تیر جگر سوز
  وز عرش مر اورا به سوی خاک فرو کاست
  برخاک بیافتاد و بغلتید چو ماهی
  آنگاه پر خویش؛ گشود از چپ و از راست
  گفتا عجب است این که زچوبی و زآهن
  این تیزی و تندی و پریدن زکجا خاست
  بر تیر نظر کرد و پر خویش بر آن دید
  گفتا زکه نالیم که «از ماست که بر ماست»

 13. صومعه سرایی

  من هم با نظر آقاغضنفر موافقم یعنی برادر آقای خصوصی که در بیمارستان صومعه سرا با =مدرک طب اورزانس= توسط آقای خصوصی به عنوان ریس بیمارستان انتخاب شده مدر ک پروفسور ی داشتند یعنی در استان گیلان ما ۲تا پروفسور داریم (آقای سمیعی )وبرادر آقای خصوصی که البته با نظر آقای خصوصی پرفسور هستند= (من فکر کنم در هیچ خالتی هم نمیشود باور کرد برادر ایشان پرفسور باشد)

 14. رضا

  اصلا دلخوش پروفسور خوبه؟

 15. آگاه

  متاسفم واسه نظرات انحرافی و جاهلانه . متاسفم واسه اونا که چشم دیدن بچه محلشونو ندارن . من به عنوان یه صومعه سرایی به خاندان خصوصی افتخار میکنم . این بنده خدا رییس بیمارستان که قبلا پست داشت تو رشت و تهران . ضمنا از اون رییس که دلخوش از نیشابور آورده بود خیلی سرتره . حسادت دیگه تا چه حد . انگار خصوصی یه پرستارو گذاشته رییس . بابا این برادرش هم قبلا پست داشت و هم تخصص داره هم تجربه . . .

 16. ناشناس

  آگاه جان تو یا تو صومعه سرا نیستی یا فامیل این آقایونی وگرنه فقط کافیه بری تو خیابون ببینی مردم این روزا چی دارن میگن .

 17. ناشناس

  دکتر دلیلی رو صومعه سرا از دست داد یک پزشک متخصص که تخصصش مورد نیاز شهرستان بود و یک مدیر که بیمارستان صومعه سرا رو متحول کرد رو از دست دادیم و یک پزشک عمومی رو جایگزینش کردیم!!

 18. آگاه

  ناشناس من پسوند صومعه سرایی دارما 🙂 در ضمن دکتر خصوصی متخصص طب اورژانسه بی اطلاع 🙂 در ضمن دکتر خصوصی بیمارستانو از درجه ۲ کرده درجه ۱ . متاسفم که اینقد با خصومت نظر میدی . . .

 19. علی

  دوستان نظر گذار عزیز توجه کنید!!!
  آقای خصوصی بعد از ۳۰سال تونست نماینده بشه ، خوب فامیل انتظار دارن دیگه
  عزیتش نکنین

 20. دوست ناشناس

  آگاه جان کسی که داداششو ریس میکنه میتونه رتبه بیمارستان بالا ببره ،بقیه فامیل هم پرفسور بودن؟!!!!!!!!!!!!!!!بابا کمتر به مردم توهین کنید.

 21. ناشناس

  موافقم دوست ناشناس

 22. گلپور

  پورفوسور ؟؟؟؟ هاهاهاها .. والا من تا هاسا فکر کودم که فقط ایتا پروفسور دونیا میان داریم .. اونم جناب آقای : پروفسور بالتازار ….هاسا معلوم بوبوست دو تا داریم .. ۱- پروفسور بالتازار ۲- پروفسور …

 23. حسین

  دیدیم برادرتان چه پروفسوری هستن فقط جلوی پروفسور انوش برزگر آبرمون نرفته بود که اونم رفت پس برادر پورفسورتون تو بیمارستان چیکار میکنن آقای خصوصی

 24. ناشناس

  بابا پروفسور……!!!!!!!!!!!

 25. عارفی راد

  دوستان اجازه بدن لیگ برتر تمام شد خصوصی را با همکاری دوست عزیزم فتح اله زاده وعابدینی که او هم شده بروفسور فوتبال گیلان ….این حمیدخان را ترانسفر می کنم به لیگ لا لیگاه پیش مسی …نگران نباشد
  زلفی علی خوش هیکل

 26. عارفی راد

  استاد ندیمی عزیز تو که مشاور امور پارلمانی دولت عدالت محور بودی!!!!
  چطور شد الان یارانه برای خوب نیست!!!
  قربان برم خدا را یک بام دوهوا را
  این ور برم سرما را
  ان ور برم گرما را!!!!
  خیلی متاسفم
  شما به عنوان نماینده دولت قبل می آمدی در رسانه ملی دفاع می کردی !!!
  نشد دیگه ابای!!!

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی