Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 3790
دوشنبه 3 سپتامبر 2012 | 22:03 ب.ظ
خصوصی: با شناسایی کانونهای مافیایی صومعه‌سرا همه این افراد در زمان مناسب با خلع مدیریت، کنار گذاشته می‌شوند
  خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): حمید رضا خصوصی ثانی با اشاره به برخی وظایف محوله مدیران و مسئولان دستگاه های دولتی اظهار داشت:صومعه سرا یکی ازشهر های بی نظم در اجرای وظایف و حوزه اختیارات مدیران و دستگاه های دولتی است. به گزارش تارنمای خبری تکاپو، وی در جریان افتتاح پروژه آتش نشانی این شهرستان با بیان […]

 

خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): حمید رضا خصوصی ثانی با اشاره به برخی وظایف محوله مدیران و مسئولان دستگاه های دولتی اظهار داشت:صومعه سرا یکی ازشهر های بی نظم در اجرای وظایف و حوزه اختیارات مدیران و دستگاه های دولتی است.

به گزارش تارنمای خبری تکاپو، وی در جریان افتتاح پروژه آتش نشانی این شهرستان با بیان اینکه مافیای قدرت و ثروت در صومعه سرا مانع از پیشرفت و توسعه این شهرستان در عرصه های مختلف بوده اند،افزود:صومعه سرا ۲۰ سال از میادین رشد و ترقی ملی عقب مانده است.

نماینده مردم صومعه سرا، غبار ناشی از ضعف مدیریتی در این شهرستان را خطر سازدانست و تصریح کرد: غبار ناشی از ضعف دستگاه های دولتی صومعه سرا آلودگی های زیاد و در نتیجه نارضایتی مردم را ایجاد کرده است.

وی با اشاره به پولشویی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومانی چند سال قبل در آموزش و پرورش صومعه سرا اذعان کرد:این اقدام نشان از برخی رانت خواری ها در دستگاه های دولتی صومعه سرا می باشد.

خصوصی ثانی برخی از مدیران دستگاه های دولتی صومعه سرا را رانت خوار و سهل انگار در انجام وظایف خود دانست و متذکر شد:متأسفانه برخی از این مسئولان و مدیران نیز از روی باند بازی اقوام و نزدیکان خود را به سمت های اداری مشغول کرده اند.

وی یادآور شد:افراد ناشایست اسحقاق ماندن در جایگاه مدیریتی را ندارند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با تصریح بر اینکه مدیران فاقد تخصص و تناسب باید ازحوزه های مدیریتی دور شوند،تاکید کرد: رانت خواری و باند بازی در صومعه سرا باید ریشه کن شود .

وی با اشاره به تخلفات اداری در صومعه سرا تاکید کرد: با مدیرانی که خطا و اشتباه در کارنامه خود دارند برخورد جدی می شود.
خصوصی ثانی افزود:در مرحله نخست به مدیران متخلف تذکر لسانی داده می شود و در صورت تکرار در مورد وضعت شغلی آنها با وزرای مربوطه صحبت خواهد شد.

وی با توجه به استمرار مسئولان در راستای تخلفات اداری و عدم خلع مسئولیتی آنها از سوی وزراء اظهار کرد:در این صورت من خود عصای پیریم را برداشته و در ادارات حضور می یابم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس از مدیران و مسئولان این شهرستان خواست تا در راستای اصلاح شخصیت و وظایف محوله خود هر چه سریعتر اقدام کنند.

وی ضعف مدیران صومعه سرا را در عدم همکاری با نماینده این شهرستان دانست و افزود:مسئولان صومعه سرا در پیشگاه خدا مسئول بوده و باید برای دریافت تسهیلات و اعتبار از نماینده خود کمک بخواهند.

خصوصی ثانی با بیان اینکه برخی گروه های مخالف در راستای تخدعه شخصیتی بنده هستند،متذکر شد:مردم فریب شایعات برخی افراد مبنی بر ناکارآمدی بنده را نخورند.

وی با اظهار به اینکه کانون های مافیایی صومعه سرا شناسایی شده اند،گفت:همه این افراد در زمان مناسب با خلع مدیریت، کنار گذاشته می شوند.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها:

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۳۴

 1. امجدی

  البته آقای خصوصی از قبل دست به تغییر مدیران زده بودند و اینبار با این سخنرانی تاکیید کردند که این تغییرات بسیار گسترده خواهد بود

 2. احمد

  آخه اینطوری که نمیشه؟

 3. رای چندمی

  مهندس اینهایی که نشستن گفتن این حرفا رو بزنی خیرتو نمیخوان فردا همینا میگن ببینید خصوصی شمشیر رو از رو بست و همه رو تارومار کرد. بعد یه وقت وسط راه کم میاری مهندس

 4. مهندس

  مهندس شما سنتون بالاست براتون خوب نیست اینقدر حرص و جوش بخورید

 5. عصا

  یکی منو نجات بده

 6. لقمان

  هرگز کسایی که بهت لطف کردن رو فراموش نکن. آروم باش تا دور دیگه نری در خونه همینا منتشونو بکشی و التماسشون کنی که بیاید رای بدید

 7. میتونی

  مهندس تو میتونی تو تواناییت زیاده انرژیتو تو شهرستان خالی کن تو مجلس که حرفی نمیزنی

 8. طرفدار

  من از طرفداران آقای خصوصی هستم و بهشون دسترسی ندارم. ولی خواهشا اگه کسی به ایشون دسترسی داره سلام این حقیر رو برسونه و ازشون سوال کنه اگه آموزش و پرورش در زمان ریاست آقای ا… پولشویی کرده و خلاف کرده و مال ملت رو بالا کشیده که کشیده، چطور می شه همین آقای رییس آموزش و پرورش روز میتینگ کنار شما وای میسته. اگه با چشمای خودم نمیدیدم باور نمیکردم

 9. ای بیچاره صومعه سرا

  این شهر رو صد هزار نفر باهم نتونستند درست کنند اما شاید یه نفر بتونه به تنهایی داغون کنه !

 10. عجب

  به نظر من که مافیای قدرت اونیه که بقیه رو تهدید میکنه مافیای ثروت هم اونیه که رای میخره

 11. ما

  حالا یه نفر هم که اومده داره اصلاحات واقعی انجام میده شما گیر بدین من بودم از فرماندار گرفته تا ناظم های مدارس ابتدایی دخترانه صومعه سرا رو همه رو عوض میکردم بعد هم یکی رو میزاشتم که خودش از بخشدار تا مبصرهای کلاسای مدارس صومعه سرا رو عوض کنه

 12. نـام غلام علي مردم دوست

  سلام مهندس شنیده ها هاکی است یکی از هواداران اصلی وجوان شما که در چند دوره گذشته با شما بوده به نام آقای……. به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان از سوی وزارت محترم کشور معرفی شده بسیارهم جوانی فعال ومستعد ودارای روابطه بالا برای پیشبرد امور در سطح کشور ،استان و شهرستان دارد ولی شما با ایشان که هستید تعریف شان رامینماید بعد میروید در استانداری زیر پای ایشان را خالی مکنید ،استاندار راضی فرماندار راضی اما مهندس در پیش یار وفادار راضی پشت سر همراه با مغراضی ……………..هرگز کسایی که بهت لطف کردن رو فراموش نکن.

 13. جواب ما

  بعضیاشون نیروهای دلخوش هستن و اگه توانایی نداشتن تو صومعه سرا این همه کار نمیشد
  http://www.skdelkhosh.com/Rosta.aspx?Bakhsh=1
  http://www.skdelkhosh.com/Rosta.aspx?Bakhsh=2
  http://www.skdelkhosh.com/Rosta.aspx?Bakhsh=3
  صومعه سرا دیگه مثل دلخوش آدم کاری به روی خودش نمیبینه

 14. محمد حبیبی

  باید به آقای دلخوش آفرین گفت که بخاطر رای ومجلس به دزدان آموزش و پرورش یعنی امثال ا… و ج… و ن… بها نداد و آنها را کنار گذاشت و از خود دور کرد.

 15. قلی خان

  با سلام خدمت مردم صومعه سرا و مدیر سایت
  مدیریت سایت سعی کنید در این سایت بی طرف باشید برای این سایت خیلی زحمت کشیده شده است …
  حیف است این سایت فیلتر شود برای اینکه گاف های زیادی داده اید.
  سعی کنید حقایق را نشان دهید تا استقبال عمومی از این سایت بیشتر شود.

 16. قلی خان

  می دانید که دزدی آموزش و پرورش صومعه سرا میلیاردی بود …

 17. قلی خان

  حالا چرا قلی خان :
  برای اینکه باید به زبان آن زبان نفهم هایی صحبت کرد که واقعا جای شرم برایشان است که شهرشان را مثل فروش رای هایشان می بینند
  … را فروختند حال مدعی ریاست در آن هستند

 18. سعید

  مهندس خصوصی دنبال این نیست که دور بعد نماینده شود یا دنبال پول یا رانت باشد دنبال عدالت است اما این شمشیر عدالت هم چون ذولفقاری بر سر اجنبی های این شهر در این ۴ سال فرود می آید که نتیجه اس را می بینید و فقط یاور مظلو مین این شهر است چون خودش مظلوم است

 19. از روستاي ولد

  مهندس جان یه زحمتی بکش به شوراهای روستای ولد هم سری بزن ببین چقدر حق مردم زحمت کش این روستای محروم را خورده اند. موفق باشی.

 20. روابط عمومی

  با عرض سلام و تشکر از همه عزیزانی که نظراتشان را به صورت آزادانه بیان داشتند، لازم به ذکر است که نظراتی که حاوی کلمات توهین آمیز باشند به هر شکل حذف میشوند اما نظراتی که صرفاً نظر شخصی یا حتی انتقاد باشند نمایش داده خواهند شد.
  ضمناً با تشکر از اسمهای مستعار قلی خان و آدمی، ممنون بخاطر نظراتی که داشتند، اما لازم دانستم چند نکته را خدمتتان عرض کنم، اولاً نظرات ارسالی شما در لحظه ارسال صرفاً برای شما قابل مشاهده بوده و از دید سایر کاربران تا زمان تایید یکی از مدیران سایت محفوظ خواهد بود، یعنی نمایش نظرات نیازمند تایید است. درثانی ضمن تشکر از نظرات بسیاری که گذاشتید اما متاسفانه به دلیل استفاده از کلمات نامناسب قادر به تایید آنها نبودیم اما چه خوب بود نظرات و حتی انتقادات سازنده خود را بدون استفاده از این الفاظ مینوشتید تا سایر دوستان نیز بهره مند گردند، ثالثاً این سایت وابسته به هیچ شخص و گروهی نبوده و در انتشار مطالب هم عرف و قانون و هم اخلاق را در نظر میگیرد و به انتشار هر موضوعی اقدام نمیکند و همواره اخلاق مداری را در راس امور خود قرار میدهد … درپناه حق باشید

 21. نـام غلام علي مردم دوست

  آقا سعید کجا دست مظلوم را گرفته !!!!!!مظلومتر از آن که بخشدار مرکزی معرفی شده بو د و از طاهر گوراب نیز بود و همچنین از خانواده کمیته امداد پرورش پیدا کرد ه بود بسیار هم در طی چهار سال گذشته مظلوم واقع شده بود از بابت اینکه از طرفداران این آقا(مهندس) بود ! بله سالها با کار گری به اینجا رسیده بو د من که از دوستانش بودم به چشم خودم دیدم که ایشان از نداری بعداز لیسانس کار گری میکرد مگر این نیست که میگویند درد کشیده طبیب است . او به واقع دردکشیده بود مرد مومن من و دوستان من که از هواداران اصلی آقای مهندس هستیم واقعا متاسف شدیم از این اقدام ایشان،…. آیا تجربه نداشت.؟ آیا آقایان برای نمایند شدن تجربه قانون گذاری داشتن ملت به آنها رای داد؟آیا سواد نداشت ؟ آره بله فقط بچه ولان کس پولدار، یا فامیل فلانی نبود …………………..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!……….

 22. جواب سعید

  ۹ دوره خودشو کاندید کرد رنگ مجلس رو ندید حالا که مجلسو دیده میخوای دس برداره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 23. جواب سعید

  علی (ع) -عدالت – ذوالفقار – بیرون راندن اجنبی – ۴ سال نمایندگی ملت – یاور مظلومین – مظلوم – خصوصی – ———-اینا رو دیگه جایی نگو ضمنا این دادو بیداد ها هم اسمش فرار رو بجلو هست.اگه ایشون بتونه هنر کنه جای رجز خونی توانایی شو نشون بده واسه شهرستان امکانات بگیره

 24. احمد

  آقای مهندس شایعه، کارآمدی و ناکارامدی آدم رو معلوم نمیکنه، عملکرد معلوم میکنه، با عملکردتون بگید که کارآمدید نه با سخنرانی، این مشکل با گیر دادن به این و اون حل نمیشه برادر

 25. ناصری

  ای کاش بجای پیدا کردن کانونهای مسئولین ادارات صومعه سرا کانونهای فساد و خلاف و جرم و مواد مخدر و دزدی و اینجور کانونها شناسایی و متلاشی میشدند

 26. نـام غلام علي مردم دوست

  جواب آقا ناصری، شنیده ها اینگونه است که یکی از این کانون ها اداره ت… میباشد که بدون مناقصه تمام اماکن … تحویل افراد معلوم الحال قرار میگیرد آقای ….. حداقل وقتی که یک آموزگار میخواهد نمره بد را عوض کند می آید ۱۵را حذف میکند و۱۷میگذارد نه منفی ۱۵…. معلوم شما آموزگاری بی تجربه اید ……..این نمونه نقض قواننین تازه شروع کاره بعد چه خواهد شد خدا عالم …….. بعد شما میگید آقا ناصری مواد مخدر ……… یارو از و… بوی نبرده می آید س… مگیرد با مدرک میگویم تا دیروز روی بسات بوده اونم همه جوره ………. حالا این شروع کانون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!….اینم بگما مشاوران آقای خ… صلاح او را نمیخواهند.

 27. صومعه

  من یه کانون پیدا کردم برید نابودش کنید آدرس – صومعه سرا میدان ولی عصر بلوار شهدا کانون پرورش فکری شهید بهشتی صومعه سرا – جایزه هم میدید؟

 28. ياسر

  با آرزوی توقیق روز افزون مهندس خصوصی- پیش از هر انقلابی باید انقلابی بود- آینده صومعه سرا روشن خواهد بود -سپاس مهندس سپاس

 29. بی

  مهندس جان از راه بدر شدی کدام کانون قدرت وثروت پسران یا برادر که انجا ….. مشغول شدند.؟آدمهایی امثال … و …. دربازار جمعه و … امتحانشونو خیلی وقت پیش ها پس داده اند بجای عقب گرد کردن و حرفهای بی اساس زدن همان شب انتخابات به فکر اینده شهرستان باش از این ادمها چیزی در نمی اید.

 30. امین

  انقلاب چیه برادر مگه تو شهر کودتا شده این شهر نیاز به آرامش داره نه تند روی

 31. نـام غلام علي مردم دوست

  به وزرا، معاونین رئیس جمهور، استانداران، فرمانداران و رؤسای دستگاه‌های اجرایی سراسر کشور

  سلام علیکم

  عنایت به اصل تفکیک قوا در قانون اساسی جمهوری اسلامی و لزوم اعمال مدیریت متمرکز دولت در راهبری امور اجرایی کشور و ضرورت ایجاد همگرایی کامل در تحقق وعده‌های دولت به مردم شریف و همچنین ضمن اعتقاد به لزوم تعامل فعال و سازنده با مجلس محترم شورای اسلامی در چارچوب قانون لازم است از پذیرش و انجام هر گونه اقدامی که شائبه دخالت در عزل و نصب مدیران اجرایی در اثر فشار یا خواست نمایندگان مجلس متبلور می‌کند جدا خودداری شود.

  بر اساس قانون انتصاب، جابجایی و عزل مدیران اجرایی از اختیارات قوه مجریه بوده و دخالت و اعمال نفوذ در آن بویژه از مجاری خارج از دستگاه‌های مسئول دولتی، به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی‌باشد.

  بدیهی است مسئولیت پذیرش دخالت‌های فوق الذکر در انتصابات، تغییر و جابجایی مدیران اجرایی در تمامی سطوح مدیریتی بر عهده مسئول مربوطه بوده و دولت به هیچ عنوان در این خصوص اغماض نخواهد کرد.
  محمود احمدی نژاد تاریخ ۱/۷/۹۱ شماره ۲۰۱۶۶/۹۱
  محرمانه آنی

 32. saji

  این رو جالب گفت :

  “خصوصی ثانی برخی از مدیران دستگاه های دولتی صومعه سرا را رانت خوار و سهل انگار در انجام وظایف خود دانست و متذکر شد:متأسفانه برخی از این مسئولان و مدیران نیز از روی باند بازی اقوام و نزدیکان خود را به سمت های اداری مشغول کرده اند.”

  خودشون فک و فامیلشهاشون رو نیاورده نه ؟؟؟؟؟؟
  مهندس وا بده ول کن . این مردم والا رو پیشونیشون هیجی ننوشته .
  کی این چهار سالت تموم میشه بعد ببینیم فک فاملات یکی یکی بندازنشون بیرون …

 33. ح

  نفرمایید شما خودتون کانونید برادر

 1. 1 نقل از اینجا

 2. ژانویه 25, 2014: حکایت نماینده صومعه سرا از شهر فتنه و ذلالت!

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی