Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 4886
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱ | ۱۷:۵۶ ب.ظ
خصوصی: به عملکرد رئیس جمهور انتقاد دارم
n2322
  خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): حمید رضا خصوصی ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، درباره حضور در جلسه تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور در روز یکشنبه ( ۲۸ آبان ماه)، گفت: من به دلیل حضور در مراسم سوگواری اهل بیت (ع) در منزل دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه […]

 

خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): حمید رضا خصوصی ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، درباره حضور در جلسه تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور در روز یکشنبه ( ۲۸ آبان ماه)، گفت: من به دلیل حضور در مراسم سوگواری اهل بیت (ع) در منزل دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه حضور نداشتم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، افزود: با وجود اینکه طرح سوال از رئیس جمهور را امضا نکرده‌ام ولی انتقادهایی به عملکرد رئیس جمهور به‌ویژه در حوزه اقتصادی دارم و از همین‌رو رسیدگی به مشکلات نوسانات ارزی بازار و مسائل اقتصادی کشور برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئله مهمی است.

وی با بیان اینکه از ۱۱ عضو شورای پول و اعتبار کشور ۸ نفر از دولت هستند، تصریح کرد: محمود بهمنی رئیس بانک مرکزی آن گونه که در کمیسیون اقتصادی مطرح کردند پاسخگوی مشکلات اقتصادی نیستند و از سوی دیگر سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و امور دارایی هم بیان می‌کنند که تنها در حد جایگاه و توان خود قادر به پاسخگویی هستند که بر این اساس تنها شخص رئیس جمهور باید پاسخگوی مشکلات کشور باشد.

خصوصی ثانی تاکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نگران وضعیت اقتصادی کشور هستند و بر این اساس از کسی که باید پاسخ‌های لازم را بشنویم تنها شخص رئیس جمهور است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه بازی‌های اخیر احمدی‌نژاد در شان یک رئیس جمهور نیست، یادآور شد: مجلس طبق قانون وظیفه‌ای دارد و بر این اساس سوال از عالی‌ترین شخص اجرایی کشور حق مسلم نمایندگان مجلس است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور اقتصاد کشور را به صورت دستوری اداره می‌کند، توضیح داد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نگران وضعیت کشور هستند و در برابر سوال نمایندگان مجلس رئیس جمهور بدون حاشیه سازی باید پاسخگوی نمایندگان باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه درنگ کردن در پاسخگویی از سوی رئیس جمهور اشتباه است، گفت: پشت پرده لج‌بازی‌های دولت بازی‌های سیاسی نهفته است.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها:

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۱

  1. هومن

    سلام آقای خصوصی حرفهایتان ضد و نقیض است…اول میگویید جز امضا کنندگان استیضاح رئیس جمهور نیستید این در حالی بود که نماینده شهرستان همسایه فومن جز آمار سوال کنندگان بودنند در شرایطی که مردم کمرشان زیر گرانی ها میشکست….حالا میگویید از عملکرد رئیس جمهور انتقاد دارید …حالا که عمری از این دولت باقی نمانده….

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی