Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 17368
یکشنبه 12 اکتبر 2014 | 11:52 ق.ظ
روایتی متفاوت:
دردسرهای صفحه بچه پولدارهای تهران در شبکه اینستاگرام! + تصاویر
چندی قبل عده ایی از دختر و پسر های پولدار تهرانی با ایجاد صفحه ایی در اینستاگرام و قرار دادن تصاویری از وسائل گران قیمت ماشین های لوکس پارتی های خانگی و … اقدام به خود نمایی کردند که با واکنشهای مختلفی روبرو شد.

خبرگزاری صومعه سرا: چندی قبل عده ایی از دختر و پسر های پولدار تهرانی با ایجاد صفحه ایی در اینستاگرام و قرار دادن تصاویری از وسائل گران قیمت ماشین های لوکس پارتی های خانگی و … اقدام به خود نمایی کردند . صفحه‌ی «بچه‌پولدارهای تهران» در سایت اینستاگرام سرو صدای های زیادی در شبکه های اجتماعی به پاکرده که با واکنش‌های مختلف و اغلب تندی از سوی کاربران ایرانی مواجه شده است.

 برای مثال: مینا خانی هنرمند و از فعالان اجتماعی در صفحه‌‌ی فیسبوک خود نوشته است:

کثافت از مرحله‌ی فاصله‌ی طبقاتیِ دهشتناکِ موجود در تهران گذشته. کثافت به مرحله‌ای رسیده که بچه پول‌دارهای تهران «پیجِ رسمی» بزنند. پیجِ رسمی بزنند و هلب هلب از کثافت موجود در زندگی‌شان در کشوری که کمر طبقه‌ی فرودست‌ش از تحریم ها شکسته عکس «آپ» کنند. که چی مثلن؟ که عقده‌های حقارت خودشان به تیراژهای چند صدهزاری را بزنند توی صورت کسانی که هشت‌شان گروی نهِ گردن‌شکسته‌شان است. بله بله! شما هم در قلبِ تهرانِ عاصی جکوزی و فیلان دارید و بقیه ندارند. آفرین! تهوع عبارتی‌ست عاجز؛ از بیان آن‌چه در گلوی آدم بعد از دیدن این عکس‌ها بالا و پایین می‌رود.

تصاویر بچه پولدارهای تهران با ماشین های مدل بالا و پارتی های شبانه از اینستاگرامخودرو فراری – حدود ۸ میلیارد تومان

تازه به دوران رسیده‌ها یا نوکیسه‌ها اغلب عناوینی است که کاربران این شبکه اجتماعی برای کسانی که عکس‌های خود را در این صفحه به اشتراک گذاشته‌اند به کار برده شده است.

به نقل از المانیتور (سایت خبری آمریکایی که صرفا به اخبار تحلیلی خاورمیانه می‌پردازد و ترجمه بخش‌هایی از این مقاله در سایت تابناک آمده) : شاید در اینجا گمان کنید، مجموعه‌ای از تصاویر ثروتمندان یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، جایی مانند امارات متحده عربی را ‌می‌‌بینید؛ به واقعیت نزدیک شده‌اید، ولی باید از خلیج فارس بگذرید تا به ایران برسید. المانیتور با این مقدمه به خودنمایی گروهی از ثروتمندان تازه به دوران رسیده ایران در فضای مجازی پرداخته است. هولی داگرز در ادامه این گزارش نوشته: این تصاویر نشان‌ دهنده زندگی پسران و دختران طبقه خاصی در ایران است که می‌توان آن‌ها را یک‌درصدی‌های ایران نامید و این در شرایطی است که رسانه‌های غربی پر از کلیشه‌های عجیب و غریب از زندگی در ایران است. فهرست این کلیشه‌ ها البته بی‌ پایان است.

عکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران در اینستاگرام

در حالی که موقعیت واقعی بسیاری از تصاویر موجود در حساب کاربری با نام richkidsoftehran در اینستاگرام به دلیل عکاسی در فضاهای داخلی قابل تشخیص نیست ولی برخی از مواد خوراکی با برندهای ایرانی در کنار گران‌ترین مشروب‌های غربی قرار گرفته است. کسی که با ایران آشنا باشد، ‌می‌تواند به سادگی نماهایی از خیابان‌ های فرشته و الهیه را در این تصاویر ببیند.

خودروهای گرانبهای وارداتی که مخصوص مناطق خاصی از تهران است، با پلاک‌های فارسی در این تصاویر خودنمایی می‌کند.

هرچند ‌باور کردنی نیست، ولی‌ نشریه معتبر اکونومیست گزارش داده ‌که پورشه در سال ۲۰۱۱، در تهران بیش از هر شهر دیگری در خاورمیانه فروش داشته است. حتی می‌توان تصاویری از رستوران سنتی دیوان را دید که در خیابانی است که کانون دور دور کردن طبقه‌ای خاص در تهران است‌ و اگر این شما را راضی نمی‌کند، می‌توانید به تصویر پسری توجه کنید که همراه با عزیزان! خود سوار بر خودرویی آلمانی لذت می‌برد.

یکی از کاربران به فینگلیش نوشته است: نقل قول: «ما این صفحه را ایجاد کردیم تا نشان دهیم زندگی در ایران همیشه بد نیست». هرچند این حساب‌ های اینستاگرام واقعی هستند، ایده آن‌ها کپی شده از صفحات غربی و به ویژه صفحه بچه پولدار های اینستاگرام (Rich Kids of Instagram) است که در سال ۲۰۱۲ به موفقیت رسید و حتی به شکل یک کتاب نیز در‌آمد.

تصاویر بچه پولدارهای تهران با ماشین های مدل بالا و پارتی های شبانه از اینستاگرام

و اما پس از جنجال‌های خبری این چند روز ٫ یکی دیگر از گردانندگان صفحه از رشد سریع آن و این که انتظارش را نداشته‌اند نوشته و گفته

نقل قول: « با دیدن اخبار زیادی که درباره صفحه‌شان دیده می‌خواهد به اطلاع همه برساند که این صفحه را زیادی جدی نگیرند و آن‌ها نمی‌خواهند چیزی را ارائه دهند. او (البته به زبان انگلیسی!) گفته «ما صفحه را برای سرگرمی ساخته‌ایم، برای جوانانی که به صفحه‌های لوکس علاقه‌مندند. حالا اما داستان عوض شده و ما تماشاچیان گسترده‌ای پیدا کرده‌ایم. لطفا ما را درک کنید. هر کشوری در جهان غنی و فقیر دارد. می‌دانم شاید این تصاویر از نظر حسی برای افرادی که از داشتن چنین زندگی‌هایی که ما در عکس‌های‌مان نشان می‌دهیم محروم هستند خوشایند نباشد بنابراین نیازی نیست ما را دنبال کنید. ما فقط جوانانی هستیم که کاری برای سرگرمی‌مان انجام می‌دهیم. مردم همه چیز را جدی نگیرید.»

این تصاویر نشان‌دهنده زندگی افرادی خاص و در شرایطی است که عموم مردم در فشار تحریم‌ های سخت اقتصادی غرب هستند، به نظر می‌رسد، به ‌رغم مشکلات اقتصادی و تورم وحشتناک ایران در سال‌های اخیر، ثروت نزد عده‌ای که در بازار سیاه و فساد اقتصادی دستی دارند، همواره در حال افزایش بوده است. برخی از تحلیلگران اروپایی، این طبقه خاص در ایران را با الیگارش‌های روسیه مقایسه می‌کنند که در پایان دوران شوروی از راه فساد به ثروت‌های افسانه‌ای دست یافتند.

مازاراتی در خیابان فرشته تهرانخودرو مازراتی – Maserati – قیمت حدود ۱٫۹۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

یکی دیگر از کاربران شبکه اجتماعی به این صفحه در فیسبوک واکنش نشان داده و گفته است. نقل قول: : «پول‌دارهای تهران» پیجِ رسمی بزنند. بزنند که چی مثلن؟ که عقده‌های حقارت خودشان و ماشین‌های میلیاردی و … را بزنند توی صورت کسانی که هشت‌شان گروی نهِ‌شان است. بله بله! شما هم در قلبِ تهرانِ عاصی جکوزی و فیلان دارید و بقیه ندارند. آفرین! تهوع عبارتی‌ست عاجز؛ از بیان آن‌چه در گلوی آدم بعد از دیدن این عکس‌ها بالا و پایین می‌رود.»

اما سایت‌های داخلی پخش‌کننده خبر البته بخشی از این سبک زندگی را مربوط به شرایط اخیر می‌دانند و به گفته تابناک: «برخی از تحلیلگران اروپایی، این طبقه خاص در ایران را با الیگارش‌های روسیه مقایسه می‌کنند که در پایان دوران شوروی از راه فساد به ثروت‌های افسانه‌ای دست یافتند.» این سایت به نقل از گاردین نوشته است که «تحریم‌ها و دور زدن آن‌ها همراه با برخی تصمیم‌های نادرست اقتصادی، تورم بالا و رشد نقدینگی، باعث شده عده خاصی ثروت یک ملت را چپاول کنند.»

تعدادی از تصاویر منتشره شده در این صفحه را به همراه قیمت تقریبی آنها در بازار ایران را در زیر مشاهده کنید !!!!

 

 پورشه – ۹۱۱ – ۲۰۱۳ – قیمت ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون و ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

 

عکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران – تصاویر ماشین ها و لوازم گران قیمت به همراه قیمت تقریبی در بازار ایران

ماشین مدل بالا در تهران

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران

 

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانخودرو مازراتی – Maserati – قیمت حدود ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان

 

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانتصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانپورشه کایمن – حدود ۵۰۰ میلیون تومان

 

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانلامبورگینی مورسیه لاگو – حدود ۲ میلیارد تومان

 

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران

 

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران قصر روما رزیدنس در کامرانیه تهران – قیمت هر واحد ۱۰۰۰ متری حدود ۲۳ میلیارد تومان !!

 

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانخودرو استون مارتین – حدود ۴٫۵ میلیارد تومن

 

 

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران

 

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهران

ساعت AP Gang - حدود 100 میلیون تومان !!

ساعت AP Gang – حدود ۱۰۰ میلیون تومان !!

 

تصاویر ماشین های گران قیمت و بچه پول دار تهرانخودرو مازراتی – حدود ۲ میلیارد تومان

 

بچه پولدار تهران

 

بچه پولدار تهران

 

بچه پولدار تهرانخودرو پورشه – ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان

 

بچه پولدار تهرانخودرو فراری جنجالی – حدود ۸٫۵ میلیارد تومان !!

 

بچه پولدار تهران

خودرو مازاراتی – حدود ۲ میلیارد تومان

 

بچه پولدار تهران

عینک آفتابی – ۲۵ میلیون تومان !

 

بچه پولدار تهرانخودرو فراری – حدود ۸٫۵ میلیارد تومان

 

بچه پولدار تهران

 

بچه پولدار تهرانساعت مچی Hublot Ceramic King Gold – قیمت : ۸۰۰ میلیون تومان !!

 

بچه پولدار تهرانمازراتی – حدود ۱٫۵ میلیارد تومان

 

ساعت رولکس Rolex اصل - قیمت 15 میلیون تومان

ساعت رولکس Rolex اصل – قیمت ۱۵ میلیون تومان

کادو تولد 700 میلیون تومانی در شمال ایران

کادو تولد – خودرو پورشه ۷۰۰ میلیون تومانی در شمال ایران

 

خانه گران قیمت

 

خودرو آئودی

خودرو آئودی و ساعت – جمعا حدود ۵۰۰ میلیون تومان

 

استخر پارتی تهران

دختر و پسر ,پولدار, تهرانی,ایرانی,جدید,ماشین,خانه,استخر,بچه پولدار,مایه دار,بهترین,زیبا,مدل,بالا,شهر,دختر پولدار
دختر و پسر ,پولدار, تهرانی,ایرانی,جدید,ماشین,خانه,استخر,بچه پولدار,مایه دار,بهترین,زیبا,مدل,بالا,شهر,دختر پولدار
 دختر و پسر ,پولدار, تهرانی,ایرانی,جدید,ماشین,خانه,استخر,بچه پولدار,مایه دار,بهترین,زیبا,مدل,بالا,شهر,دختر پولدار
 دختر و پسر ,پولدار, تهرانی,ایرانی,جدید,ماشین,خانه,استخر,بچه پولدار,مایه دار,بهترین,زیبا,مدل,بالا,شهر,دختر پولدار

اما بلاخره پس از حواشی بسیاری که در خصوص زندگی «بچه پولدارهای تهران» در رسانه ها بوجود آمد، تمام تصاویر آن ها از اینستاگرام به یکباره حذف شد.

بنا بر این گزارش تمام تصاویر صفحه رسمی بچه پولدارهای تهران به یکباره حذف شده و علت این اقدام حواشی و تبلیغات کاذب در خصوص «بچه پولدارهای تهران» اعلام شده است. صفحه «بچه پولدارهای تهران» در حالی تمام تصاویرش را حذف کرده که اکنون نزدیک به ۹۸ هزار تعقیب کننده دارد.

این صقحه اعلام کرده که سایر صفحات شبکه های اجتماعی مربوط به آن ها نیست. بررسی ها حاکیست؛ بخشی از تصاویر بچه پولدارهای تهران در سایر شبکه های اجتماعی نیز حذف گردیده که این مسئله در مورد تصاویر بانوان به طور کلی است و هیچ تصویر خانم در لیست بچه پولدارهای تهران موجود نیست! گفتنی است، در روزهای گذشته صفحه بچه پولدارهای تهران در شبکه اجتماعی اینستاگرام فیلتر شده بود.

منبع : بورس نیوز
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۶۸

 1. نیوشا

  راستش اینایی که ما عکساشون رو دیدیم بچه …. تهرانی بودن نه بچه پولدارهای تهران!!!!!!!!!!اینا فوقش ۷۰ سال زندگی کنند تو این دنیان بعدش هزاران سال باید اون دنیا تو جهنم ضجه بزنند.پولداری عیب نیست ولی این بی بند و باری عیبه….
  اگر یکی پولدار اصیل باشه عمرن اینطوری زندگی نمیکنه……
  اونایی که میگن فقر باعث فحشا میشه توجه کنن که این پولدارا خیلی بدتر تو فحشا هستن پس فحشا ربطی به فقر و پولداری نداره…به شخصیت آدم ها ربط داره……..آدم پولدار و فقیر مومن و با شخصیت هم داریم.

 2. الهام

  کاش بگن بچه کدوم آقازاده ای هستن

 3. arezu

  مثلا چی بشه اینا این همه دارن اما خیلیا به نون شب محتاج هستن جای کوروش کبیر خالی

 4. سپید

  من که خیلی خوشم اومد چه اشکالی داره دارندگی و برازندگی. چه عیبی داره آدم چیزاهایی رو که به ذهنش هم نمیرسه ببینه. مگه همیشه تو ایرون باید تصویر فقر و بدبختی مردم نمایش داده بشه ما عادت کردیم فقط از فقر حرف بزنیم و اگر کسی از خوشیهاشو ثروتش گفت برامون خلاف عادت پیشش میاد و شروع می کنیم به نصیحت کردن.

 5. MAHSA

  از عکسا لذت برم اما به نظر منم همیشه که نباید ایران بدبخت نشون داده بشه ولی با اینا همموافق نیستماین ها هم زیاده رویه همه چی باید در حد متوسط باشه باید تو کل کشور وضعیت همه از هر نظر یکی باشه اون موقع همه چیز قشنگ تر و بهتر هس

 6. امیرحسین

  از ده نمک خودتون بیایین بیرون زهن خودتون رو پولدار کنید تا خودتون پولدار شید

 7. رضــــــــــــا

  اینا اینجوری دوتا خیابون پایین تر مردایی هستن که بخاطر نداشتن نون شب واسه خونشون از زن و بچشون خجالت میکشن. این بچه پولدارا چیو نشون میدن؟؟؟؟؟؟؟ پولداری ددیشونو؟؟؟؟ واقعا خیلی ایول دارن! هـــــــه….

 8. امیرعلی

  همه چی به پول نیست یکدوم ازینا یه سرطان بگیره کله زندگیشم بده دیگه واسش سلامتی نمیشه

 9. ناشناس

  خب دارن نشون میدان یکی ام نداره نشون نمیده قرار نیست چون مردم گشنن اونایی که دارنم گشنگی بکشن یا برعکس

 10. مهرداد

  من فوق لیسانس دارم.دنبال کار میگردم.

 11. آوینا راد

  دوستای گلم قضاوت اشتباه نکنید,دلیل نمیشه که کسی که پولداره فقط خودشو ببینه.
  مثلا پدر من جز ادمایی که دستش به دهنش میرسه .حالا درسته که بهترین زندگی و خونه و ماشینو واسه خانوادش فراهم کرده اما در عین حال از کمک کردن به مردمی ام که مشکل مالی دارن هیچی کم نمیذاره

 12. احمد

  قابل توجه نمایندگان ا… بر روی زمین . خداوند فرمودده فخر نفروشید . شماها که ادعای حکومت اسلامی را دارید ، کلاهتان را بالا بیندازید ، رنسانس دفاع از مستضعفین و ارزش های اخلاقی را بوجود آوردید!!!

 13. فرهاد

  دوستای پولدار عزیز…جون مادرتون یه کم کمک گنید من این کارمو راه بندازم خدایی پس میدم بهتون…بابا به خدا من یه جوونم تاره ازدواج کردم میخوام کارمو توسعه بدم…کمبود مالی دارم…هر نوع ضمانتی هم بخواین در خدمتم کارمند بازاری چک سفته و …

 14. فرهاد

  خانم آوینا اگه راست میگین لطف کنین به پدرتون بفرمایین که یه جوون پر انرژی هست که بچه شهرستان هم هست احتیاج به پول داره واسه توعه ی کارش هر نوع ضمانتی هم بخواد در خدمتشون هستم پولشونم پس میدم… بگید یه کم با من همکاری کنن…

 15. احمد

  دوستان ناراحت نشوید !
  این نوکیسه ها حقارت خود را نشان میدهند .
  کسیکه هفته ای یک وعده غذا میخورد به این نوکیسه ها که از سرصدقه فضاحتهای دولت قبلی به همه جا رسیدند ، شرف دارد .

 16. نازنین برزین مهر

  آدمای پولدار اصیل اینطور نیستن اینا خوشی زده زیر دلشون تازه ب دوران رسیده ها, باید یکم ب فکر دیگران هم بود, آدم ک با کار حلال اینقد پولدار نمیشه اینا ۱۰۰%پولای مردم بدبخته پولای حروم
  ته تهش باید برن بخوابن تو دومتر جا و دماغای عملیشونم خوراک سوسکا و موریانه ها میشه
  آدم وقتی خیلی بی نیاز باشه احساس بی نیازی از خدا میکنه و اینطور…متاسف شدم

 17. المیرا

  والا ماکه مسلمونیم باید بدونیم که خود حضرت علی هم گفته هرجا که کاخی بنا میشه حق کسانی پایمال شده…هیچکس نمیتونه اینطوری پولدارباشه…مگه اینکه پولشو از راه حروم بدست اورده باشه….

 18. ناشناس

  جالب بود

 19. Mani

  به جان خودم ما فامیل داریم مثل اینا پشه دارن هر روزه یه دبه دوغ میخوره
  منم با نظر سپیده موافقم .خدا وقتی پول بهشون میده یه چیزی ازشون میگیره .بازم خدارو شکر پولدار نیستم ولی کند ذهنم نیستیم
  مامان سویچ مازاراتیم کجاس
  .
  .
  .الکی مثلا من بچه پولدارم

 20. بچه فقیر

  دوستان سلام.توی فیلم باران یارو مرده اسمشم نمیدونم یچی گف به بابای باران خعللللللللللللییییییییییییییییی باحال گف گف اینجورادما یا باباشون دزد بوده یا خودشون .اخ مگ میشه ادم ماشین یه میلیاردی سوارشه؟بابا اینا دزدن دزد واقعی اینان نه اون۳میلیاردو…………

 21. امیر

  سلام به همگی بنظرمن همه چی دنیاروادما ازقسمتی که وایسادیم بهش نگاه میکنیم یعنی هرکسی یه دیدگاهی واسه خودش داره اما ادم نخواد با کارهی که انجام میده فخر بفروشه خیلی خوبه اونای هم که دارند به داداونای برسند که محتاجن

 22. رحیم

  عیب نداره مام پراید داریم۰۹۱۴…….

 23. مجتبی سلیمانپور

  خیلی عالیه در تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتهران

 24. mahdis

  کشوری که به فقر می باله
  به چیزی جز فقر هم نمی رسه……

 25. جواد

  اقا اینا این پیجو واسه خوش گذرونی خودشون ساختن اصن به شما ها چه تو کار همه دخالت میکنین

 26. جمیل

  ماک نداریم ولی ب نظر من اونای هم ک دارند باید حالشو ببرند .

 27. رباب

  سکوت

 28. mahsa

  salam,khob bod dos dashtam,be nazare manam bayad to jaygahe ona bashim ta betonim dar moredeshon nazar bedim.shayad ona ham be baghiye komak mikonan ma az koja bedonim.man be shakhse vaghti in axaro mibinam angizam va talasham bishtarr mishe baraye be dast ovordane behtarin chiza

 29. معصومه

  چی بگم دارندگی برازندگی حالا من هی حرص بخورم که چی بشه ولی اینا دختزاشون خیلی جلف بودن خدایی هیچی دیگه همینم مونده بخاطر دخترایی اینا حرصص بخورم یه غده تو گلوم سبز بشه پول که ندارم هیچ مریضم بشم بیا و درسش کن والا سلامتیمو عشقه

 30. hamed

  سلام به نظر من پولدار بودن هیچ عیبی نداره البته به شرطی که از راه حلال باَشه و دین و ایمان رو از بین نبره.
  در ضمن نباید به رخ بقیه کشید.و…

 31. سارا

  من هیچ نظری ندارم انشاله ک از راه حلال باشه
  فقطططططط یه چیزی
  میشه من توی شرکت بابای ی کدوم از اینا بهم کار بدن خیلی به پول نیاز دارم.خیییلی

 32. پیمان آذربایجانی

  من خودم بچه فقیرم ولی یکی نیس به این جماعت بگه اگه شماهاخودتون جای اینابودین اینکارهارونمیکردین آخه زشت نیست توکارمردم دخالت کردن آخ تروسنه نه باباهمتون بگین یاشاسین تراختوریاشاسین آذربایجان حالشوببرین بچه تهران خیلی هم باحاله به ماچه بزارحال کنن واس خودشون.

 33. m.h

  هه هی حرفی ندارم خدا خودش میبینه دیگه

 34. cyberstu

  از دست این پولدارا!!! ولی من بیشتر به ادمای بی پول باحال یا همون متوسط باحال اهمیت میدم تا پولدار باحال!! خیلی ادمای ابزیرکاهی هستن….

 35. احسان

  من بابام معلمه یک صدم خوشی های اینا رو هم ندیدم.با دیدن این عکسا فقط آه کشیدم و از خدا میخوام به حق این ماه عزبز از گلوشون پایین نره.

 36. وحید

  مهم آرامشه من با ماشین معمولیم خیلی راحت ترم زنم هم مثل زن اینا … نیس من آدمایی رو می شناسم که اگه به فقرا کمک نمی کردن صدبرابر اینا پول داشتن اینا فقط خنده دارن چون با این همه پول راهشونو گم کردن اگه خدارو قبول ندارن جلوی مرگشونو بگیرن دیگه!!!

 37. وحید

  پول داربودن عیب نداره ولی ساعت ۲۰ میلیونی و ماشین چندمیلیاردی داشتن تو کشوری که فقر زیاده عیب داره ونشان دهنده ی خودخواهی طرفه آدم خودخواه هم بی ارزشه

 38. !!!

  عجب!!!!!!!!!!!!!!

 39. سلما

  کاش به فقرا هم کمک کنند.

 40. ناشناس

  خدا بیشترش کنه

 41. دختر جنوبي

  سلام به همگی
  بچه ها من فوق لیسانس حسابداری ام،۱۴ سال پیش پدرم فوت شد با بدبختی و زحمتات مادرم بزرگ شدیم الانم پایان نامه می نویسم که خرج جهازمو در بیارم ولی خداروشکر راضیم هر چی خواستم زحمت کشیدم و خدا بهم داده ، این مطالب و تصاویر رو هم فقط ببینید و بخونید ندارید از زندگی و تلاشتون ناامیدتون کنه، تموم نعمات و دارایی های روی زمین ماله خداست و توی دست بنده ها فقط می چرخه، مهم پولدار بودن نیست، مهم با آرامش و شاد زندگی کردنه

 42. عماد

  به خدا کسایی هستن که با پول یارانه ها زندگی میکنن

 43. محمدرضا

  منم پولدارم ولی هیچ کس منو به خاطر خودم نمیخواد.فقط به دنبال خوشگذرونی پول و ثروت پدرم میخواند منو.

 44. sufia

  ااقا محمدرضا شما اینجوری فکر میکنین منم بچه مایه ی تهرانی اصلم ولی رفیقامو درست انتخاب کردم و از فیلتر گذروندمشون که حالا شدن رفیق فابام!!! این حرفاهم همش چرته پولداری ینی عشقوحال. من اون چیزی که ازخانوادم میدونم اینه که از قدیم کاخ نشین بودیم.

 45. kiana

  چی بگم والااااااااااااااااااا
  خدانصییییییییبببببببب کنهههههههههههههههه
  : /

 46. kiana

  من مطمینم یک درصدارامشی که ماداریم وشادی که درکنارخانواده هامون داریم اینا ندارن
  اخه اون ماشین چندمیلیاری یااون ساعت چندمیلیونی روبراسرقبرش میخواد
  خداروشکر
  درحداینا نداریم
  ولی دستمون به دهنمون میرسه وزندگی خوبی داریم……
  خدایابه اوناکه ندارن هم بده
  خدایاشکررررررتتتتتتتتتتتتت
  🙂

 47. دریا

  من کلا از ماشین دو در بدم میاد…
  خخخخخخخ

 48. لاتای تهران

  اینا پولدارن ولی مرام معرفت ندارن کلا بعد بچه سوسولن ناموسن

 49. لاتای تهران

  هرکیم ازاینا عقده داشت خودمو بچه محلام نوکرشیم

 50. پیام

  درسته پولدارن
  خیلیا پولدارن ولی کی مثل اینا رفتار میکنه
  اینا پولدار نیستن بدبختن. یکی پول داره داره هیئت و یتیم سیر میکنه تو اواسط شهر هم زندگی میکنه. اینا کلا بو گندو ان نه پولدار

 51. PEYMAN

  به سلامتی
  نوش جونشون باشه
  دارندگی و برازندگی
  ولی شماها که دارین دست ۴تا ندار رو هم بگیرین ، جای دوری نمیره هموطن

 52. محمدرضا

  اقا سلام
  اونایی که اصیل هستن تو اینترنت سرچ کنید از این جور کارا نمیکنن ، ۲- با شعل پزشکی فوق تخصص میشه همین قدر پول در بیاری تهمت نزنین
  ۳- نویسنده ی محترم این قیمتا رو از کجا میاری ؟؟ اون اولیه اصلا فراری نیست و پورش هست به ارمش توجه کن ساعت ها هم ۸۰ میلیون ، مازراتی هم ۱،۷ نه ۲ میلیارد ، عینکه هم ۱۰ میلیون چون زایس المانه

 53. امیر

  اقا دمشون گرم خوش باشن
  اون ضعیفه نیوشا که گفته میرن جهنم
  مثلا تو چون پول نداری میری بهشت
  من خودم یکی از اونام از تو هم بیشتر به فکر مردم هستم
  پسر اقا زاده هم نیستم هم خودم کار کردم هم بابام
  اینو گفتم تا بدونین اینجوریا هم نیست

 54. علی

  سلام به همه پولدارا،متوسطا،وفقیرا…آقا دمشون گرم،من فقیرم ولی بااین تصاویرحال کردم..خداکنه آدمای درستی باشن،مردباشن،پولشونم حلال باشه،قضاوتم باخداس نه با منو تونکبت..بذار صفا کنن ماهم نیگاه کنیم حسرت بخوریم.آدم با حسرتم سیر میشه..قاضی فقط خداست،عاشقتونم،یاحق

 55. ترنم

  ماشین دو در مثل دستشویی میمونه . باید اون که توهست بیاد بیرون تا یه نفردیگه بتونه بیاد توش

 56. sara

  میخوام دو چیز بگم یک همیشه از راه خلاف ادما پولدار نمیشن و دنباله اش قضاوت نکنید بیخودی دوم هم اینکه اگه شما هم میتونی پولدار باش کسی جلوی کسی رو نگرفته خیلیا هستن که بادرست کاری تو همین جامعه بهترین رو دارن فقط خداوکیلی به یه جارسیدین خودتون رو یادتون نره کجا بودین به بقیه هم کمک کنید افرین??ارزوی موفقیت

 57. عسل

  سلام اقای بچه فقیر. خوبه منم بیام به پدر و جدت بی احترامی کنم ؟یا شما خانم ترنم ماشین های ۴در شبیه چیه؟پدر من یکی از پولدارای تهرانه اون قصر روما هم ک میگید ماله پدر منه.من ساعت ها وقت گذاشنم و این کامنت ها رو خوندم و فهمیدم ک واقعا چه ادمای حسود و بی فرهنگی داریم ما که برای این که خودشون چیزی ندارن حاضرن به ادمای دیگه توهین کنن. واقها که!!!!!!

 58. ناشناس

  تو که راست میگی 🙂

 59. خخخ

  آقا خانم ، قسطی هم جایی سراغ دارید از این ماشین خوجگلا خرید؟

 60. اتنا

  الکی قوپی نیاین همتون دوست داشتین جاشون بودین میگن تو این دنیا هر کی هرچی لیاقتش باشه گیرش میاد حتما لیاقت ما همین پارس و پرایدو ۲۰۶بوده نه مازراتی و مورسیه لاگو و مارتین الکی هم نگین عقده کشی

 61. احسان

  پزشک بیکارهستم ۳۳سالمه با ماشین مسافرکشی میکنم

 62. میلاد

  به قول پروین اعتصامی عزیز (در سر عقل باید, بی کلاهی عار نیست)
  هیچ ثروتی بالاتر از خودشناسی و متعاقبا فهم و شعور اجتماعی نیست که متاسفانه این افراد در اوج بیگانگی ازخود هیچ افتخاری و لذتی جز نشان دادن ثروتشون (که امیدوارم از مال ملت نبوده باشه) ندارن وهمیشه به دنبال خوشی در بیرون از وجودخودشون میگردند.(به قول شامفور :خوشبختی به آسانی دست یافتنی نیست ,یافتن آن در درون خود دشوار است و در جای دیگر ناممکن)

 63. Sevda

  اخه چرا دارین از کاه کوه میسازین…ینی چی ک حتما طرف خلافه یا دزده بلکه برعکسه بابای من هیچی برامون کم نزاشته و هرماهم به فقیرا کمک میکنه ولی اینکه دستش به دهنش میرسه و چندتومان پول داره حتما باید خلاف باشه یا یه دزد?!!!!! واقعا که خیلی…

 64. Mehran

  سلام به همه.. کسی که اینطوریه مثل اینا بدونین که فقط و فقط ضعف داره عقده داره وگرنه خیلی ها هستن که اینا هیچی نیستن پیششون اما توووو بووووق نمیکنن … اونایی که باید بفهمن میفهمن………

 65. سارا

  بابا چرا حرص الکی میخورید اگه معتقدید اینا پول خودشون نیستو مال باباهاشونه عب نداره بابا شما نداره فدا سرت تو شیک بگرد برو با اونا دوست شو از شون بکن خخخخخخخخخ

 66. rich mind

  خوب دیگه یکی قله میشه یکی سنگریزه اون پایین به هر حال این قسمتی که نصیب هر شخص میشه قطعا باید لذتش رو برد این عدالت دنیاس

 67. امیر

  دمتون گرم خدایی حتماا لیاقتشو داشتین.نه مثل ما که تابه خودمون اومدیم شروع کردیم به کارگری که چی فقط بتونیم اجاره خونمونو بدیم.فقط یه سوال شماهاهم مثل ما ندارا وقتی سرتونو میزارید رو بالش مشکلی دارید که بهش فکر کنید؟؟

 68. کیان

  یه مثل هست که میگه : گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف

  هرکی جرعت و شهامت و پشتکار داره خودش بره پول در بیاره بخره

  منم پول در بیارم ۱۰۰٪ میرم یه ماشین ۶ میلیاردی با یه خونه ی ۵۰ میلیاردی میخرم و از زندگیم لذت میبرم.

  نمیتونین در بیارین چرت و پرت نگین

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی