Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22624
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۱ ق.ظ
در مقابله با جریان فتنه و فساد اخلاقی از هیچ کوششی فروگذار نکنید/ درخواست تجمع مقابل بیت معظم له در اعتراض به هیات نظارت رشت
واران خبر به نقل از پیک دانشجو، جمعی از دانشجویان استان گیلان در انتقاد به عملکرد هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر رشت نامه ای را خطاب به آیت الله قربانی نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان منتشر کردند و در مراسم روز گذشته نماز جمعه، به ایشان تحویل دادند. متن نامه بدین شرح است: […]

واران خبر به نقل از پیک دانشجو، جمعی از دانشجویان استان گیلان در انتقاد به عملکرد هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر رشت نامه ای را خطاب به آیت الله قربانی نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان منتشر کردند و در مراسم روز گذشته نماز جمعه، به ایشان تحویل دادند. متن نامه بدین شرح است:

محضر حضرت آیت الله زین العابدین قربانی

نماینده مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی در گیلان و امام جمعه محترم شهر رشت

سلام علیکم

احتراما با عنایت به بررسی صلاحیت داوطلبان شورای شهر و روستا در هیات های اجرایی و نظارت سراسر استان خصوصا شهرستان رشت موارد ذیل را به عرض می رسانیم:

  • تایید صلاحیت فله ای و بدون ضابطه داوطلبین شورای شهر رشت که بعضا با کارنامه ای مشحون از فساد اخلاقی و اقتصادی و موارد امنیتی در هیات های اجرایی و نظارت مورد تایید قرارگرفته اند، با واکنش دو تن از اعضاء هیات نظارت شهرستان رشت همراه گشت و به تبع عدم شرکت برادران علی نژاد و خیرخواه در جلسات هیات نظارت شهرستان موج گسترده ای از اعتراضات به عملکرد سایر اعضاء و خصوصا هیات اجرایی و ستاد انتخابات استان ، در بین آحاد مردم شریف و انقلابی شهر رشت صورت گرفت.
  • علی رغم درخواست تجمع خانواده های شهدا، مدافعین حرم و جمعی از دانشجویان انقلابی، فرماندار رشت به بهانه واهی عدم وصول درخواست مردمی مانع انجام تجمع گردید.
  • اینک که بدنه اجرایی انتخاب در استان به دنبال مهندسی فرایند انتخاب بوده و در این راه حتی از تایید صلاحیت افرادی که بنا به نظر مراجع چهارگانه صلاحیت داوطلبی در انتخاب را نداشته نیز فروگذار ننموده، صبر ناشی از غیرت انقلابی فرزندان میرزا و ارادتمندان ۸۰۰۰ شهید به خون خفته گیلان به پایان رسیده و آن چنان که مقام معظم رهبری در حکم انتصاب جنابعالی به آن اشاره داشته اند و همچون همیشه انتظار داریم از نقش سازنده و اثرگذار جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان بهره گرفته و در مقابله با جریان فتنه و فساد اخلاقی که چشم طمع به کرسی رفیع نمایندگی مردم در شورای شهر رشت دوخته اند از هیچ کوششی فروگذار ننمایید.

در پایان خانواده شهدا مدافعین حرم، جمعی از دانشجویان انقلابی و طلاب حوزه های علمیه و انقلابیون وفادار تقاضای تجمع در مقابل بیت معظم له را در روز یک شنبه سوم شعبان همرمان با میلاد حضرت امام حسین علیه السلام را داریم. امید است ضمن موافقت با این دیدار مردمی وبا حضور در این تجمع زمینه ساز حرکتی انقلابی در استان باشیم.

و من الله التوفیق

جمعی از خانواده های شهدا،مدافعین حرم،دانشجویان مومن انقلابی و آحاد امت حزب الله

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی