Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22899
پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۱ ب.ظ
دفاع مقدس؛ ذخیره معنوی و میراث ارزشمند هویت بخش ملت ایران
واران خبر: سرهنگ کیا عاشوری، فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا در جلسه برنامه‌ریزی هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: در دفاع مقدس که ما جانانه از آب و خاک کشورمان دفاع کردیم، برای همیشه ماندگار شد. وی، دفاع مقدس را به عنوان یک ذخیره معنوی و میراث ارزشمند هویت بخش ملت ایران دانست و افزود: اگر ما […]

واران خبر: سرهنگ کیا عاشوری، فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا در جلسه برنامه‌ریزی هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: در دفاع مقدس که ما جانانه از آب و خاک کشورمان دفاع کردیم، برای همیشه ماندگار شد.

وی، دفاع مقدس را به عنوان یک ذخیره معنوی و میراث ارزشمند هویت بخش ملت ایران دانست و افزود: اگر ما دفاع مقدس را نداشتیم، در  برابر ابرقدرت‌های جهان که تمام دغدغه‌شان از بین بردن کشور اسلامی ایران است نمی‌توانستیم ایستادگی کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: هیچ مدرسه‌ای سراغ نداریم که در آن مجتمع اقشار مختلف از مسئول و مردم دور هم جمع شوند و ارزش‌ها و تحولات عظیمی را در جامعه جاری و ساری کنند، به نوعی که تا امروز هم متاثر از ۸ سال دفاع مقدس باشند.

سرهنگ عاشوری با بیان اینکه کشورها زمانی ساخته می‌شوند و به اقتدار و امنیت می‌رسند که دوران سختی را تحمل کرده باشند، تصریح کرد: کشور ما با همه کم و کاستی‌هایی که داشت در برابر ابرقدرت‌های بزرگ ایستاد و ساخته شد.

وی با بیان اینکه ایالت‌هایی که تحت سیطره آمریکا بودند امروز به تاسی از کشور ما در آمده‌اند، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس درسی برای همیشه تاریخمان و ظرفیت عظیمی برای این انقلاب است.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه ۲۰۰ هزار شهید در طول ۸ سال تقدیم انقلاب شد، اظهار داشت: امروز اگر شهید حججی‌ها دیده می‌شوند قطعا زاییده هشت سال دفاع مقدس است که سبب اقتدار ما می‌شوند.

سرهنگ عاشوری با بیان اینکه برگ صفحات جبهه و جنگ باید توسط راویان، رزمندگان، اسرا و .. به نسل سوم و چهارم انقلاب انتقال پیدا کند، افزود: دفاع مقدس به عنوان ذخیره معنوی است که باید آن را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه معادلات جنگ هشت سال دفاع مقدس غیرقابل تفکر بوده است، گفت: برای پرچم آمریکا هیچ نیرویی نیست که مخلصانه جان خودش را برای آن فدا کند، اما برای پرچم ایران انسان‌های بزرگمردی هستند که در دفاع مقدس و امروز در خارج از مرزها جانشان را فدا می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه برنامه‌های خوبی در هفته دفاع مقدس برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: پیاده روی خانوادگی برای ایجاد شور و نشاط در بین مردم در شهرستان صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

سرهنگ عاشوری با بیان اینکه ۲۹ و ۳۰ شهریور فراخوانی گردان‌های بیت‌المقدس را داریم، خاطرنشان کرد: اجرای مسابقات فرهنگی، نشست‌های سیاسی و بصیرتی، خاطره گویی و تجلیل از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و حضور منسجم و سازمان یافته بسیجیان ملبس به لباس بسیجی در نماز جمعه از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی