Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21513
جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۳ ب.ظ
دلنوشته‌های راهیان نور مناطق عملیاتی غرب کشور تقدیر می‌شوند
به گزارش خبرنگار واران خبر، اردوهای راهیان نور  فرصتی مناسب برای شناساندن اسوه های ایثار و مقاومت به نسل جوان و نوجوان جامعه است. جوانان بسیاری در قالب راهیان نور به منظور توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال مفاهیم آن به نسل جدید عازم مناطق عملیاتی غرب و  استان کرمانشاه می‌شوند که […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، اردوهای راهیان نور  فرصتی مناسب برای شناساندن اسوه های ایثار و مقاومت به نسل جوان و نوجوان جامعه است.

جوانان بسیاری در قالب راهیان نور به منظور توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال مفاهیم آن به نسل جدید عازم مناطق عملیاتی غرب و  استان کرمانشاه می‌شوند که در این راستا برای اثر بخشی بیشتر به این اردوها پایگاه خبری واران خبر اقدام به جمع‌آوری دلنوشته‌ها و خاطرات زائرین می‌نماید.

لذا علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند دلنوشته های خود را از سفر چهار روزه به مناطق عملیاتی غرب کشور به آدرس info@varannews.ir و یا شماره تلگرامی ۰۹۳۷۰۵۷۳۱۹۵ تا روز جمعه(۸مرداد) ارسال نمایند.

لذا خبرنگار واران خبر برای پوشش خبری از این اردوی معنوی و فرهنگی همراه با کاروان راهیان نور است که زائرین در  صورت تمایل می توانند دلونشته‌های خود را بر روی کاغذ نوشته و تحویل وی دهند.

روز شنبه(۹مرداد)   ۱۰ اثر نوشتاری زائران اعلام و بر روی سایت با نام افراد نشر داده می شود همچنین به اولین دلنوشته برتر هدیه‌ای تعلق خواهد گرفت.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی