Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 19355
چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۲ ق.ظ
رئیس آموزش و پرورش خبر داد:
دیدار ۲۵۰ فرهنگی صومعه‌سرا با رئیس جمهور در ورزشگاه عضدی رشت
رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا گفت: ۲۵۰ نفر از فرهنگیان صومعه‌سرا در ورزشگاه شهید عضدی رشت با رئیس جمهور دیدار می‌کنند.

خبرگزاری صومعه سرا: مجید آلیانی امروز اظهار داشت: اداره آموزش و پرورش صومعه‌سرا تمهیداتی را برای اعزام فرهنگیان برای استقبال از رئیس جمهور اندیشیده است.

وی با اشاره به نام‌گذاری امسال با عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی، تصریح کرد: راه حل مشکلات جامعه در همدلی و همزبانی دولت و ملت بوده و این وحدت پشتوانه محکمی برای موفقیت کشور است.

رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا استقبال خوب و شایسته از رئیس ‌جمهور و هیئت دولت را وظیفه آحاد مردم استان و شهرستان دانست و گفت: به همین منظور اداره آموزش و پرورش صومعه‌سرا ۲۵۰ نفر از فرهنگیان را برای استقبال از رئیس جمهوری به رشت اعزام می‌کند.

وی به افتتاح نمایشگاه جشنواره جابر بن حیان در نمازخانه اداره آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: در این نمایشگاه آثار و تولیدات علمی دانش‌آموزان منطقه در معرض دید دانش‌آموزان و فرهنگیان قرار داده می‌شود.

آلیانی هدف از برپایی این نمایشگاه را تقویت توانایی و شناسایی استعداد‌های نهفته دانش‌آموزان، پویایی نظام آموزشی، نهادینه شدن تحقیق و پژوهش، تقویت حس کنجکاوی، اشتیاق به تحصیل دانش‌آموزان و ایجاد موقعیت‌های مناسب برای اجرای برنامه‌های درسی با رویکرد جدید در راستای تحول بنیادی آموزش و پرورش دانست.

وی با بیان اینکه جشنواره مذکور یک رقابت سالم و هیجان‌انگیز علمی برای دانش‌آموزان ابتدایی بوده است، خاطرنشان کرد: این جشنواره با هدف تقویت راه‌های یادگیری و اعتلای جایگاه علمی برگزار شده است.

فارس
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی