Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 18144
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ | ۲۳:۴۲ ب.ظ
دربروجرد
رئیس هیات بوکس گیلان توسط دو بوکسور معترض زیر گرفته شد!
در جریان رقابت‌های‌بوکس قهرمانی‌کشور و به دلیل درگیری‌ شدیدی که روز جمعه اتفاق افتاد، رئیس هیات بوکس استان‌گیلان که یکی از عوامل هیات اجرایی مسابقات است، دچار ضربه مغزی شد.
 خبرگزاری صومعه سرا: در جریان رقابت‌های‌بوکس قهرمانی‌کشور و به دلیل درگیری‌ شدیدی که روز جمعه اتفاق افتاد، رئیس هیات بوکس استان‌گیلان که یکی از عوامل هیات اجرایی مسابقات است، دچار ضربه مغزی شد.
مسابقات بوکس کشوری در رده‌بزرگسالان که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، از روز پنجشنبه به میزبانی شهر بروجرد آغاز شده که در روز دوم این پیکارها ،زد و خورد و درگیری شدیدی به وقوع پیوست.

ماجرا از این قرار است که ۲ بوکسوری که از شرایط سنی مناسبی برای حضور در مسابقات برخوردار نبوده‌اند ،تقاضای خود برای شرکت در رقابت‌ها را به هیات‌ اجرایی اطلاع می‌دهند که با مخالفت آنها روبرو می‌شوند.

 یکی از ورزشکاران لرستانی که طبق قانون نمی توانست در مسابقات شرکت کند، قصد داشت از طریق مبارزه کردن برای تیم سیستان و بلوچستان در این رقابت‌ها حاضر باشد که با ممانعت مسئولان فدراسیون اجازه حضور در مسابقات را پیدا نکرد و به همین خاطر شب گذشته با به حاشیه کشاندن این مسابقات در بیرون از محوطه مسابقات درگیری ایجاد کرد.

 این ۲ بوکسور که گفته می‌شود بالای ۴۵ سال سن دارند، بعد از پایان بازی‌ها، با اتومبیل خود به بهمن بردبار رئیس هیات بوکس استان‌ گیلان که از مسئولان هیات‌ اجرایی مسابقات نیز است، صدمه می‌زنند که در این حادثه، وی راهی بیمارستان می‌شود.
در بیمارستان نیز مشخص می‌شود وی دچار ضربه مغزی شده و در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

گفتنی است بر طبق قانون فدراسیون جهانی بوکس، بوکسورها در مسابقات بین‌المللی تا سن ۳۴ سال و در مسابقات داخلی تا سن ۴۰ سال می‌توانند مبارزه کنند که فدراسیون بوکس ایران هم این قانون را به تمام استان‌های شرکت کننده ابلاغ کرده بود، اما این بوکسور قصد داشته با شناسنامه فرد دیگری که آن شناسنامه هم حتی بالاتر از سن تعیین شده بود در این رقابت‌ها شرکت کند که طبق قانون از حضور وی جلوگیری شد.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها:

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی