Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22310
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۵۵ ب.ظ
راه های متنوع حیف و میل کردن بیت المال با نگرشی مسئولانه!
واران خبر: تصور کنید در یک شهرستان از  کشور مسئول هستید و این قدرت را دارید که در صورت تمایل بسیاری از مشکلات مردم و شهرستان را حل کنید، البته بقای شما بر مسند این مسئولیت (شما بخوانید قدرت) به میزان رضایت مردم به شما بستگی دارد؛ یعنی اگر پس از طی دوره مسئولیت نتوانید […]

واران خبر: تصور کنید در یک شهرستان از  کشور مسئول هستید و این قدرت را دارید که در صورت تمایل بسیاری از مشکلات مردم و شهرستان را حل کنید، البته بقای شما بر مسند این مسئولیت (شما بخوانید قدرت) به میزان رضایت مردم به شما بستگی دارد؛ یعنی اگر پس از طی دوره مسئولیت نتوانید رضایت مردم را جلب نمائید و اوضاع را برای شهرتان بهتر نکنید،برای دوره بعدی شخص دیگری جای شما  را برای تحقق اهداف و رفع مشکلات از سوی مردم گمارده میشود.

تصور کنید که شما برای جلب رضایت مردم اقدام به آسفالت کوچه و جاده ها در مناطق مختلف حوزه تحت مسئولیت خود میکنید و برای اینکه ذخیره قیر شما به قدری باشد که کم نیاورید مدام رایزنی میکنید و قیر رایگان سایر شهر ها را  برای شهرتان میگیرید.

اینکه آنقدر پشتکار دارید و آن همه قیر برای آسفالت روستاهای شهرستانتان گرفتید عالیست مرحله اول کار درست پیش رفت اما برای دور ریختن بیت المال باید چگونه عمل کنید؟

این امر خطیر که از عهده هر کس بر نمیاید بر نمی آید روش خاص خود را دارد که عبارت است از:

نکته اول  برایتان مهم نباشد که مکان های دیگری در استان هستند که به این آسفالت بیشتر نیاز دارند.

یعنی اگر حتی مسئولین  شهرهای مجاور و آنطرف تر  داد و بیداد هم کردند باید بگویید تونستم گرفتم تو هم میتونی بگیر! یعنی الویت بندی مناطق برای شما مهم نباشد و نوبت و صف و رعایت تقددم و… که کتاب فارسی سوم دبستان هم سن و سالان مان بود کلا هیچ.

بهترین راه برای هدر دادن بیت المال مخصوصا از طریق آسفالت این است که زیر سازی جاده را انجام ندهید:

این مورد بسیار حساس است زیرا اگر زیرسازی انجام دهید اولا وقت شما گرفته میشود و آن سرعتو شتاب لازم را نخواهید داشت دوما با انجام زیرسازی، آسفالت راه های شهر  امکان دارد عمر بیشتری داشته باشد و خب اگر عمر زیاد داشته باشد که دیگر دور ریختن بیت المال انجام نمیگیرد و امر مهم این نوشتار محقق نمیگردد!!

توجه داشته باشید عدم انجام زیرسازی لازم باعث میشود پس از یک بار سرد و گرم شدن هوا و یا برش باران و یا عبور خودرو سنگین جاده نشست کند و دیگر آن آسفالت به درد نخورد،این مهم ترین اثر گذاری اقدام مان می باشد.

نکته دوم  آسفالت کردن خیابان را در روزهایی که شرایط جوی مناسب نیست انجام دهید.

برای اینکه هم ببینند که شما کاری انجام می دهید و برای اینکه کار شما جلوه خوبی داشته باشد مدام به عوامل و ایادی رسانه ای اطراف خود بگویید از شما تصویر بگیرند و در تجلیل از اقدامات تان قلم فرسایی کنند.

توجه داشته باشید که این دو مورد بالا باید حتما رعایت شود ، تاکید میکنیم که جاده ها را واکس بزنید نه آسفالت ،قیر را هدر بدهید اینطور بهتر است.

نکته مهم: خدا را شکر ما این چنین مسئولانی در کشور عزیزمان و به خصوص در استان سر سبز گیلان نداریم.

اصلا جاده خراب نداریم که بخواهیم دنبال آسفالت باشیم.

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی